Radová zástavba rod. domov, Trenčín - Záblatie
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 10. 2021
Záblatie, Trenčín
Radová zástavba rod. domov, Trenčín - Záblatie
197 000 €

Radová zástavba rod. domov, Trenčín - Záblatie

197 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 166 m2
  Zast. plocha: 219 m2
  Plocha pozemku: 380 m2
 • Cena za m2: 1 186,75 €/m²
  ID inzerátu: 4456132
Bývajte už na jeseň vo svojom vlastnom rodinnom dome za skvelú cenu a  to v novovybudovanej a modernej uzavretej lokalite Záblatie s výhľadom na Trenčiansky hrad , ktorá je vzdialená len 5 minút od centra mesta Trenčín. Mesto Trenčín zažíva v posledných rokoch rozmach vďaka viacerým developerským projektom a výstavba RD v Záblatí nie je výnimkou.

Projekt sa nachádza v lokalite, ktorá je veľmi žiadaná a je ideálna pre mladé rodiny, ale aj pre ľudí, ktorí hľadajú súkromie a zároveň túžia mať centrum na dosah ruky. Vynikajúca bezproblémová  dostupnosť na diaľničný privádzač , taktiež obchodné centrum a okolité prevádzky, ako aj škôlka, škola, reštaurácie, MHD zastávka 30 metrov od domu.

V tejto výnimočnej lokalite Vám ponúkame na predaj 2 štvorizbové murované rodinné domy  s úžitkovou plochou 166 m2, na pozemkoch o celkovej výmere  od 219m2 do 380m2 v štádiu holodom.

Rodinný dom je postavený zo stavebného  materiálu : tehlové tvárnice s hrúbkou 300 mm POROTHERM + zateplenie POLYSTYRÉNOM hrúbky 150mm.

Vykurovanie: moderné elektrické podlahové vykurovacie rohože nVent./prípadne teplovodným krbom /vodník/ za doplatok podľa aktuálneho cenníka / termostaty na reguláciu vykurovania, elektrický bojler 120 L, príprava  na klimatizáciu, vonkajšie a vnútorné sádrové omietky omietky a vymaľovanie.

Vstupné bezpečnostné dvere s výplňou sklo/plast vstupné, príprava na externé žalúzie. Príprava pre krb ( komín + teplovzdušný rozvod s ťažným ventilátorom )

Strecha - tepelná izolácia strechy EPS 150, hr. 20 cm / tepelná izolácia miner. vlnou hr. 15 cm ,,FATRAFOL,,
Vonkajšie úpravy - exteriérový obklad z dreva na vonkajšiu časť fasády podľa projektu, prístupový chodník zo zámkovej dlažby a terénne úpravy. Komplet terasa, vrátane dlažby v terase nad garážou.
IS - prípojka kanalizácie, prípojka vody, prípojka NN rozvodov, optický kábel.

Každý rodinný dom má vlastnú záhradku - vrátane oplotenia.

Obrovským  benefitom je garáž - s automatickou modernou garážou bránou od fy. Hormann RenoMatica /vrátane diaľkového ovládača / a bezproblémové parkovacie miesto pred nehnuteľnosťou.

Samozrejme že vieme zabezpečiť dokončenie domu v štandarde podľa individuálnych požiadaviek klienta.

 
V cene nehnuteľnosti: - vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu