NA PREDAJ RODINNÝ DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V KOMÁRNE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2021
Bene, Komárno
NA PREDAJ RODINNÝ DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V KOMÁRNE
165 000 €

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V KOMÁRNE

165 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 335 m2
  Plocha pozemku: 374 m2
 • Cena za m2: 492,54 €/m²
  ID inzerátu: 4456830
Ponúkame NA PREDAJ v Komárne priestranný tehlový rodinný dom s príjemnou atmosférou v tichej lokalite. Rodinný dom s celkovou zastavanou plochou 335 m2 (prízemie 128 m2, poschodie 98 m2, suterén 109 m2) sa nachádza v tichej časti Komárna, v mestskej časti Bene. Celková výmera pozemku je 374 m2. Rodinný dom pozostáva z troch podlaží, a to z prízemia, poschodia a suterénu. Miestnosti na prízemí sú nasledovné: predsieň, chodba, priestranná obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, komora a garáž (4,0 x 4,81 m) s garážovými vrátami na diaľkové ovládanie. Z kuchyne sa vychádza na terasu s pekný výhľadom na záhradu. Miestnosti na poschodí: 3 izby, kúpeľňa, samostatná toaleta a spoločná miestnosť. Z toalety je možnosť vyjsť na povalu. V jednej z izieb je balkón s výhľadom na pokojnú záhradu. Suterén je tiež obývateľný, pozostáva s nasledovných miestností: 2 sklady, kotolňa, hobby miestnosť. V suteréne sa tiež nachádza kúpeľňa a kuchynský kút. Rodinný dom bol postavený v roku 2000 a je zrekonštruovaný. Okná sú plastové, podlahu v obývacej izbe s jedálňou a v izbách na poschodí tvoria laminátové parkety, v ostatných miestnostiach domu je dlažba. V suteréne tvorí podlahu linoleum a dlažba. Vykurovanie zabezpečí plynový kotol a krb v obývacej izbe, teplú vodu zabezpečí elektrický bojler. V záhrade sa nachádza bazén, ktorý je ideálny počas horúcich letných dní. O krásny zelený trávnik sa postará zavlažovací systém. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrická energia, rozvod mestskej pitnej vody a kanalizácie, plyn). Medzi fotkami nájdete aj orientačný pôdorys rodinného domu. V blízkosti sa nachádza stredná škola, základná škola, hypermarkety Tesco a Kaufland, obchodné centrum Korzo a Family center, predajne NAY a Mercury Market. Cena rodinného domu s príjemnou atmosférou je 165.000,- Eur.

Lokalita: Komárno, časť Bene
Cena: 165.000,- Eur

Bližšie informácie Vám poskytne a zabezpečí obhliadku:
Office, tel: 0911 331 168 (00421 911 331 168)
Ing. Zsolt Szabó, tel: 0903 445 082 (00421 903 445 082),
Office: 035/7702853
e-mail: reality@investconsult.sk

PREDAJNÁ CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE PROVÍZIE A ZAHŔŇA VYPRACOVANIE KÚPNEJ ZMLUVY NAŠOU RENOMOVANOU ADVOKÁTKOU NA ZÁKLADE DOHODNUTÝCH PODMIENOK MEDZI PREDÁVAJÚCIM A KUPUJÚCIM, OVERENIE PODPISOV NA KÚPNYCH ZMLUVÁCH, PODANIE NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA S KOLKOM V HODNOTE 66,- EUR. V PRÍPADE POTREBY VÁM RADI POMÔŽEME VYBAVIŤ HYPOTEKÁRNY ÚVER NA KÚPU.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Iné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty