Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2022
Šalviová, Komárno
NA PREDAJ V KOMÁRNE RODINNÝ DOM V STAVE HOLODOM
Cena dohodou

NA PREDAJ V KOMÁRNE RODINNÝ DOM V STAVE HOLODOM

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 132 m2
    Plocha pozemku: 304 m2
  • ID inzerátu: 4456835
Ponúkame NA PREDAJ v Komárne energeticky úsporný rodinný dom (132 m2) v stave holodom s garážou (+ 22 m2). Výmera pozemku je 304 m2. Rodinný dom má samostatné obvodové steny a stropy tiež nie sú prepojené, preto je dobre zvukovo izolovaný. Rodinný dom má tehlové obvodové steny s tepelnou izoláciou. Miestnosti na prízemí (56 m2) sú nasledovné: predsieň, technická miestnosť- kotolňa, toaleta a obývacia izba spojená s kuchyňou, garáž. Miestnosti na poschodí (76 m2): 3 izby, kde jedna z izieb poskytuje možnosť rozdelenia na dve izby, resp. spálňu a šatník alebo pracovňu, chodba, kúpeľňa a toaleta. Predajná cena holodomu s DPH vrátane pozemku je 190.500,- Eur. Podrobný rozpis cien nájdete medzi fotkami.

Je možnosť dokončenia rodinného domu aj podľa vlastných predstáv, ktoré zabezpečí predávajúci. V tomto prípade je cena na kľúč hotového rodinného domu vrátane pozemku 220.000,- Eur a bude k dispozícií do cca. 6 týždňov od zloženia zálohy. Cena hotového domu zahŕňa, podlahy, príslušenstvo v kúpeľni, dvere, plastové okná s izolačným trojsklom a žalúziami, záhradnú terasu zo zámkovej dlažby, prístrešok pre osobné auto, videovrátnik. Majiteľ dokončí interiér z materiálov, ktoré si vyberie kupujúci.

Lokalita: ul. Šalviová
Cena: viď tabuľku medzi fotkami

Bližšie informácie Vám poskytne a zabezpečí obhliadku:
Office, tel: 0911 331 168 (00421 911 331 168)
Ing. Zsolt Szabó, tel: 0903 445 082 (00421 903 445 082),
Office: 035/7702853
e-mail: reality@investconsult.sk

PREDAJNÁ CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE PROVÍZIE A ZAHŔŇA VYPRACOVANIE KÚPNEJ ZMLUVY NAŠOU RENOMOVANOU ADVOKÁTKOU NA ZÁKLADE DOHODNUTÝCH PODMIENOK MEDZI PREDÁVAJÚCIM A KUPUJÚCIM, OVERENIE PODPISOV NA KÚPNYCH ZMLUVÁCH, PODANIE NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA. V PRÍPADE POTREBY VÁM RADI POMÔŽEME VYBAVIŤ HYPOTEKÁRNY ÚVER NA KÚPU.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Iné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu