Luxusný rodinný dom Červená Veža Piešťany
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2021
Piešťany
Luxusný rodinný dom Červená Veža Piešťany
300 000 €

Luxusný rodinný dom Červená Veža Piešťany

300 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 430 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 884 m2
 • Cena za m2: 697,67 €/m²
  ID inzerátu: 4457296
BÝVAJTE NA LUKRATÍVNEJ ADRESE. NIČ NEVYJADRÍ ÚSPECH LEPŠIE AKO BÝVANIE S VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO. O TO VIAC, AK STE OBKLOPENÍ PRÍRODOU A CENTRUM MESTA JE OD VÁS PÁR MINÚT.

ponúkam vám na predaj 4 poschodovú krásnu Vilu/Penzión/Apartmánový rekreačný objekt s 19 timi izbami, šiestimi kúpeľňami a s pozemkom o výmere 884m2. Počet izieb a kúpeľní je možné upraviť podľa želania budúceho užívateľa. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 430m2, zastavaná plocha je 150m2. Nehnuteľnosť má 3 samostatné vchody a vstupné haly. Na pozemku je možnosť dostavania veľkého bazénu, garáže pre niekoľko áut, altánku, či rodinného domu.

Stavebný materiál: železobetón, strešná krytina - pálená škridla, drevený krov. Samotná konštrukcia stavby (základy, všetky horizontálne i vertikálne konštrukcie) a použitie železobetónu ako jediného stavebného materiálu, dodáva stavbe extrémne dlhú trvácnosť.
Inžinierske siete: pitná obecná voda, elektrina, obecná kanalizácia.

Projekt pre stavebné povolenie je možný k nahliadnutiu osobne na obhliadke nehnuteľnosti.

Stavebné povolenie k objektu je právoplatne vydané.

Nehnuteľnosť svojou celkovou úžitkovou plochou a veľkosťou pozemku ponúka viaceré možnosti využitia - rodinné bývanie, apartmánový dom, penzión, podnikanie.

Lokalita: ČERVENÁ VEŽA je vyhľadávaná a obľúbená lokalita predurčená na luxusné tiché bývanie s krásnymi výhľadmi a veľmi blízkou kompletnou občianskou vybavenosťou v centre mesta Piešťany (3 min jazdy autom). Poloha nehnuteľnosti poteší milovníkov súkromia, pokoja a zelene a tiež aktívnych športových nadšencov (turistika, cyklistika, beh).

Ak máte záujem o obhliadku, prosím kontaktujte ma na t.č. 0903 266 582 - Lívia Macháčová

Vizualizácie - design REAL ESTATE - Ing. arch., Ing. Juraj Jelenovič, 2262 SKA.


Kopírovanie priloženého architektonického návrhu bez súhlasu autora je trestné podľa § 21, Odst. d) Zákona č. 34/2001 Z.z..

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo