Moderné Novostavby Villa ZUX, Sečovská cesta, Košice - Furča
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2021
Stará Sečovská cesta, Košice III - Dargovských Hrdinov
Moderné Novostavby Villa ZUX, Sečovská cesta, Košice - Furča
215 800 €

Moderné Novostavby Villa ZUX, Sečovská cesta, Košice - Furča

215 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Plocha pozemku: 592 m2
 • Cena za m2: 364,53 €/m²
  ID inzerátu: 4457430
Ponúkame na predaj moderné Novostavby dvoch rodinných domov na slnečnom pozemku na ulici Stará Sečovská cesta v Mestkej časti Košice – Dargovských hrdinov. Novostavby RD sa predávajú v stave ukončenej hrubej stavby bez okien a žalúzii. Nehnuteľnosti stoja na upravenom svahovitom pozemku orientovanom V-J-Z. Obe RD sú kaskádovo oddelené zo severnej strany a tvoria architektonický celok s dvoma samostatnými vstupmi.

RD “A” so zastavanou plochou 135 m2 je navrhnutý ako 3+1, dve kúpelne, technická miestnosť, chodba. Pozemok je o výmere spolu 592 m2, z toho predzáhradka s krytým vstupom a parkovanie 20 m2, druhé parkovacie miesto 20 m2. Prístupová cesta k domu 70 m2, prístupová cesta na mestskú komunikáciu 30 m2. 

Stavba je projektovaná v energetickej triede A0 s možnosťou meniť dispoziciu miestností, počet kúpelní, veľkosť okien. Postavená je ako open concept z monolitického betónu hrúbky 300 mm, zateplenie 160 mm extrudovaný polystyrén, nosné murivo z južnej a západnej strany tvorí Ytong 375 Statik.
Cena 215.800,- Eur.

RD “B” so zastavanou plochou 244 m2 je navrhnutý s trojgarážou 75 m2. Pozemok je o výmere spolu 573 m2. Prístupová cesta k domu 70 m2 a prístupová cesta na mestskú komunikáciu 30 m2. 

Stavba je projektovaná v energetickej triede A0 s možnosťou meniť dispoziciu miestností, počet kúpelní, veľkosť okien. Postavená je ako open concept z monolitického betónu hrúbky 300 mm, zateplenie 160 mm extrudovaný polystyrén, nosné murivo z južnej a západnej strany tvorí Ytong 375 Statik. Strešná krytina značky BAUDER hrúbky 2 mm na vrchnej časti strechy RD.

Fasáda je navrhnutá odvetraná s veľkými žalúziami. Extenzívna zelená strecha napojená na okolitý terén, výška exterierovej hornej časti zateplenia 330mm s nízkym spádom, výška interierovej časti zateplenia 250 mm striekaná pena + 80 mm minerálna vata. Z južnej strany je pripravené miesto na terasu 7x9 m, gabionové ploty, pergolu a schody do záhrady.


IS: elekrická prípojka, vodovodná prípojka, pripojenie kanalizácia a Telekom v štádiu riešenia.

Tiché a kľudné bývanie ďaleko od hlavného ťahu s krásnym výhľadom a množstvom zelene. V prípade kúpy oboch nehnuteľností a serióznom jednaní je dohoda na cena možná. Pešo dostupná MHD, škola, škôlka, OC, 5 min autom k Auparku. Domy boli stavané na vlastné bývanie - dodavateľsky. Bez tiarch. Bližšie informácie po telefóne.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám poradí BEZPLATNE náš tím odborne vyškolených špecialistov.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, profesionálneho finančného poradenstva a právneho servisu zabezpečeného advokátskou kanceláriou.

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti LCF REAL.
Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte nás na tel.č.: 0905 166 604, alebo napíšte na info@lcfreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Predzáhradka: Áno
 • Garáž: Áno
 • Garážové státie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu