RODINNÝ DOM SÚP. Č. 1564 NA UL. RIEČNA V OBCI NOVÉ MESTO NAD VÁHOM
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2021
Riečna, Nové Mesto nad Váhom
RODINNÝ DOM SÚP. Č. 1564 NA UL. RIEČNA V OBCI NOVÉ MESTO NAD VÁHOM
96 700 €

RODINNÝ DOM SÚP. Č. 1564 NA UL. RIEČNA V OBCI NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

96 700 €


  • Typ: Dražba
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4457863
Rodinný dom č.s. 1564 na parc. KN 1186/3 k.ú. Nové Mesto nad Váhom, obec Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Predmetom ohodnotenia je rodinný dom č.s. 1564 postavený na parc. KN č. 1186/3 k.ú. Nové Mesto nad Váhom, obec Nové Mesto nad Váhom, situovaný v zastavanom území mesta Nové Mesto nad Váhom, v blízkosti centra mesta s individuálnou zástavbou rodinných domov jednopodlažných a dvojpodlažných. Rodinný dom je postavený ako samostatne stojaci, prístup k domu je po pozemku parc. KN č.1188 Nové Mesto nad Váhom, pre ktorý v registri C nie je evidovaný list vlastníctva, v registri E je evidovaný na LV č.2-1751 Nové Mesto nad Váhom, vo vlastníctve mesta Nové Mesto nad Váhom. Podľa vyjadrenia vlastníka bol rodinný dom daný do užívania v roku 1947, v roku 1996 bol rodinný dom rekonštruovaný. V roku 2005 a 2006 bol realizovaná prístavba s nadstavbou kedy boli dobudované dve kúpeľne s WC a kuchyňa. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Rodinný dom je samostatne stojaci, z exteriéru je do domu jeden vstup na 1. nadzemné podlažie, 2. nadzemné podlažie je prístupne exteriérovým schodiskom Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve obytné miestnosti, vstupné priestory, kúpeľňa s WC. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s WC STAVEBNO-TECHNICKÝ POPIS: Základy domu tvoria základové pásy z kameňa a betónu. Obvodové murivo, zvislé nosné konštrukcie a priečky nadzemného podlažia sú murované z plnej pálenej tehly o skladobnej hrúbke 40-50 cm bez zateplenia. Strop nad 1. nadzemným podlažím je drevený trámový s rovným podhľadom zo sádrokartónu, strop nad 2. nadzemným podlažím je drevený, tvorený konštrukciou krovu, s rovným podhľadom zo sádrokartónu. Konštrukcia strechy je sedlová, s dreveným krovom, krytina strechy je z pálenej škridle na latách, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Fasády na dome sú vyhotovené zo škrabaného brizolitu, vnútorné úpravy povrchov tvorí hladká omietka, v kuchyniach a v kúpeľniach je keramický obklad stien. Okná sú drevené zdvojené, výplne dverných otvorov tvoria dvere hladké, osadené do oceľových zárubní. Podlahy v obytných miestnostiach na 1. a 2. nadzemnom podlaží sú z laminátovej plávajúcej podlahy, v kúpeľniach, v kuchyniach a v chodbe je keramická dlažba. V kuchyni na 1. nadzemnom podlaží je osadená kuchynská linka na báze dreva, plynový sporák s el. rúrou, plastové umývadlo. V kuchyni na 2. nadzemnom podlaží je osadená kuchynská linka na báze dreva, el. sporáks el. rúrou, digestor, nerezové umývadlo. Vybavenie kúpeľne na 1. nadzemnom podlaží tvorí oceľová obmurovaná vaňa, keramické umývadlo, WC misa kombi, vybavenie kúpeľne na 2. nadzemnom podlaží tvorí rohová plastová obmurovaná vaňa, keramické umývadlo, WC misa kombi. Vykurovanie domu je ústredné, panelovými radiátormi, zdrojom vykurovania je kotol na pevné palivo, zdrojom TÚV je zásobník. V dome je vyhotovený rozvod studene a teplejj vody, kanalizácie, elektroinštalácie svetelnej, dom je odkanalizovaný do žumpy vedľa rodinného domu.

Garáž bez s.č. na parc. KN č. 1187/2 k.ú. Nové Mesto nad Váhom Predmetom ohodnotenia je garáž bez s.č. postavená na parc. KN č. 1187/2 k.ú. Nové Mesto nad Váhom. Vybudovaná je z betónových základov bez podmurovky, nosné konštrukcie sú pórobetónu, strop je železobetónový, s rovným podhľadom, krytina strechy je z asfaltových natavovacích pásov, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Úprava vonkajších povrchov je z brizolitu, vnútorných povrchov z vápennocementovej omietky, podlahy sú hrubé betónové. V garáži je vyhotovený rozvod el. energie - svetelnej a motorickej. Súčasťou garáže je montážna jama.

Letná kuchyňa na parc. KN č. 1186/2 k.ú. Nové Mesto nad Váhom Predmetom ohodnotenia je letná kuchyňa vybudovaná na parc. KN č. 1186/2 k.ú. Nové Mesto nad Váhom. Postavená je z betónových základov bez izolácie, nosné konštrukcie sú z plnej pálenej tehly, strop je drevené trámčekový s podhľadom, krov je pultový, strešná krytina je z cementových drážkoviek. Okná sú drevené zdvojené, dvere sú hladké, podlahy sú z keramickej dlažby. V objekte je vyhotovený rozvod teplej a studenej vody, elektroinštalácia svetelná, inštalácia zemného plynu.

Sklad (kúpeľňa) na parc. KN č. 1186/5 k.ú. Nové Mesto nad Váhom Predmetom ohodnotenia je sklad, pôvodne slúžiaci ako kúpeľňa, v súčasnosti nevyužívaný na svoj zámer. Postavený je na parc. KN č. 1186/5 k.ú. Nové Mesto nad Váhom z betónových základov bez podmurovky, nosné konštrukcie sú z plnej pálenej tehly, strop je trámčekový s podhľadom, strecha je pultová s krytinou z cementových drážkoviek, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Podlahy sú z keramickej dlažby, okná sú drevené zdvojené, dvere sú hladké.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty