Apartmány Mēridien v lone prírody Liptova
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2021
Autocamping, Demänovská Dolina
Apartmány Mēridien v lone prírody Liptova
0 €

Apartmány Mēridien v lone prírody Liptova

0 €

info o cene v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 61,34 m2
 • Cena za m2: 0 €/m²
  ID inzerátu: 4457965
4Value realitná kancelária v zastúpení developera predstavuje nový projekt investičných apartmánov Mēridien na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom Ski Iľanovo. Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú priamo v prírode, kde nie je príroda zasiahnutá kalamitou, či prírodnou alebo stavebnou. Projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a jeho zachovanie. Pre klientov ponúka maximálny komfort apartmánov, ktoré budú vybavené nadštandardnými materiálmi. Projekt myslí v prvom rade na klientov, ich relax a maximálny komfort pri vybavení apartmánov taktiež na ich pobyt. Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien budú mať k dispozícii wellness, interiérový aj exteriérový. Wellness bude vybavený saunou, vírivkou, ochladzovaciou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú na Vás čakať usmiatí maséri, aby Vám dopriali zaslúžený odpočinok a taktiež wellness bar. V centrálnej budove bude veľké interiérové ihrisko pre deti, ktoré poznáte z nákupných centier a exteriérové 3D bludisko. Všetci ubytovaní budú mať k dispozícii 24h recepciu priamo zo svojho apartmánu, ktorý bude vybavený telefónom. Do svojho apartmánu sa vyveziete moderným výťahom.

Pre mamičky exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a nebude chýbať fitness a pre oteckov Barber. Pre trávenie voľného času budú v projekte Mēridien pripravené dve bowlingové dráhy. Projekt rezortu Mēridien si od úplného začiatku zakladá na kvalite a to sa nebude meniť pri reštaurácií a lobby bare, kde zažijú klienti gastronomické zážitky, ktoré všetkým zaručia, že klienti budú nadmieru spokojní a radi sa vždy ubytujú keď pôjdu na Liptov v rezorte Mēridien. Rezort Mēridien ponúka klientom nielen služby, ale aj niečo navyše. V blízkosti lyžiarsky svah, lyžiarska škola a požičovňa lyží.

K dispozícii budú aj animátori, ktorí sa postarajú o zábavu pre deti a aj pre dospelých.

Cez letné mesiace bude pripravená požičovňa e-bikov a tenisová škola a možno dáte otázku čo so svahom cez leto? – Zipline. Pre dokonalý zážitok,relax a pohodu strávenú na Liptove Vás pozveme na strechu rezortu Mēridien, kde si spoločne vychutnáte nielen neuveriteľné výhľady, ale aj zážitky pri špecialitách z grilu a miešaných nápojov.

Ako jediný projekt na Liptove budete mať všetky vyššie spomenuté služby pod jednou strechou.

Výmery apartmánov sú od 23,7m2 - 61,34m2.

Každý vlastník apartmánov sa môže zaradiť do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.


Ak sa chcete poprechádzať v priestoroch apartmánového domu, alebo priamo apartmánu poprípade si pozrieť pôdorys, 3D vizualizáciu stiahnete nasledovne:


1. Krok stiahnutie aplikácie: https://graphisoft.com/solutions/products/bimx
2. Krok stiahnutie zdrojových dát projektu: http://4value.sk/stiahni/MERIDIEN.bimx
3. Krok otvorenie stiahnutého súboru v už stiahnutej aplikácii BIMX

Ostatné detaily Vám radi poskytneme v realitnej kancelárii.

Kontakt: 02/ 3813 1232, 0915 317 656
E-mail: reality@4value.sk
reality4value.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 1
 • Kúrenie: Klimatizácia
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet, Káblová TV

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu