RODINNÝ DOM SÚP. Č. 364 V OBCI ZEMNÉ, OKRES NOVÉ ZÁMKY
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2021
Zemné, Zemné
RODINNÝ DOM SÚP. Č. 364 V OBCI ZEMNÉ, OKRES NOVÉ ZÁMKY
25 300 €

RODINNÝ DOM SÚP. Č. 364 V OBCI ZEMNÉ, OKRES NOVÉ ZÁMKY

25 300 €


  • Typ: Dražba
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4458930
RODINNÝ DOM súp. č. 364, postavený na parc. č. 1339/1 v kat. úz. Zemné
POPIS STAVBY:

Rodinný dom súp.č.364 na parc.č.1339/1 je prízemný, nepodpivničený, bez možnosti využitia podkrovia na bývanie Rodinný dom bol daný do užívania podľa zistenia v roku 1959. Rodinný dom je v pôvodnom stave, nové sú plastové okná a PVC podlahy, kúpeľňa a WC, údržba primeraná, životnosť 100 rokov.

Dispozičné riešenie:

Prízemie (1.NP) : tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, predsieň, jedáleň, špajza

Konštrukčný systém a vybavenie:

Základy sú betónové s izoláciou proti zemnej vlhkosti, podmurovka je omietnutá, obvodový nosný systém je murovaný z plynosilikátových tvárnic v skladobnej hrúbke do 50 cm. Strecha je valbová krytina je z cementových drážkoviek, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Stropy sú drevené trámové s rovným podhľadom. Fasáda je brizolitová. Vnútorné omietky sú vápennocementové hladké. Dvere sú drevené, okná sú plastové. Podlahy obytných miestností prízemia PVC, ostatné podlahy sú keramické a PVC. Vykurovanie je plynovými kachľami. Teplá voda je riešená elektrickým bojlerom. V kuchyni prízemia je kuchynská linka, plynový šporák,, nerezový drez s pákovou nerezovou výtokovou armatúrou, keramický obklad stien je za linkou a šporákom. V kúpeľni prízemia je sprchovací kút, smaltované umývadlo, nerezové pákové výtokové armatúry, keramický obklad stien nad 1,35 m výšky, , WC je splachovacie. Prístup do rodinného domu je cez predsieň z bočnej strany. Rodinný dom je napojený na elektrickú inštaláciu, plynovod a vodovod. Splašky sú zvedené do žumpy. V čase obhliadky bol odpojený od dodávky plynu a elektrickej rozvodnej siete. Zadná časť stavby je staticky narušená.

Garáž súp.č.1202 na parc.č.1339/9

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty