ENGSVK Pekný svetlý 2izb na Sibírskej, kúsok od Račka
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2021
Sibírska, Bratislava III - Nové Mesto
ENG/SVK Pekný svetlý 2izb na Sibírskej, kúsok od Račka
520 €/mes.

ENG/SVK Pekný svetlý 2izb na Sibírskej, kúsok od Račka

520 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 59 m2
 • Cena za m2: 8,81 €/m²/mes.
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4460336
Ponúkame na prenájom veľmi pekný svetlý 2izb o rozlohe 53m2 + dve loggie (4m2), po čerstvej kvalitnej rekonštrukcii, na ulici Sibírska v Bratislave, na skok od Račianskeho mýta. Nachádza sa na 4p. v pekne porobenej bytovke. Príjemné bývanie zaručuje orientácia do tichej ulice s množstvom zelene.

Bývať budete ako prví- všetko v byte je úplne nové a majitelia si dali záležať, aby ponúkol budúcim nájomníkom pohodlné a príjemné bývanie. Letné dni určite spríjmení klimatizácia. K dispozícii je tiež pivnica a parkovanie možné pohodlne v okolí bytovky.

Dispozícia: Vstupná chodba s úložným priestorom, kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou a sušičkou, samostatné WC, obývacia izba s klimatizáciou, samostatná plne zariadená kuchyňa vrátane umývačky s výstupom na loggiu, spálňa s úložným priestorom a druhou loggiou.

Lokalita: Supermarkety (tesco, delia, farmer´s market) do 5min od bytovky, kaviarne, rôzne reštaurácie, skvelé spojenie MHD- električky, Račianske mýto, malý park pod bytovkou, a iné. Pešo ste za 15min v Medickej záhrade a za 20min už aj v centre Starého mesta.

Cena: 670 Eur vrátane energií, internetu a KTV. Pri podpise sa hradí 1x nájomné a 1x depozit a 1/2 poplatok RK. Nie je vhodné pre domáce zvieratká.

--------------------------------------------

ENG:

We offer for rent a very nice bright 2-room apartment of 53 m2 + two balconies (4 m2), after just-finished high quality reconstruction, on Sibírska street in Bratislava, just a jump from Račianske mýto. Located on the 4th floor in a nicely renovated apartment building. Pleasant living is guaranteed by orientation to a quiet street with lots of greenery.

You will be the first to live here - everything in the apartment is brand new and the owners redesigned the apartment in order to offer comfortable and pleasant living. On summer days, you can enjoy the air conditioning. There is also a cellar for extra stuff and parking is possible comfortably around the building.

Layout: Entrance hall with storage space, bathroom with shower, washer and dryer, separate toilet, living room with air conditioning, separate fully equipped kitchen including dishwasher and access to the balcony, bedroom with lots of storage and a second balcony.

Location: Supermarkets (tesco, delia, farmer's market) within 5 min from the building, cafes, restaurants, great public transport connections - trams, Račianske Mýto, a small park under the building, and more. You are in Medická záhrada within 15min on foot, and in 20 min in the center of the Old Town.

Price: 670 Euros including utilities, internet and cable TV. Upon signing, 1x rent and 1x deposit and 1/2 agency fee are paid. Not suitable for pets.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty