REZERVOVANÝ - Exkluzívne na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Šaľa
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Šaľa
REZERVOVANÝ - Exkluzívne na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Šaľa
83 000 €

REZERVOVANÝ - Exkluzívne na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Šaľa

83 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 77 m2
 • Cena za m2: 1 077,92 €/m²
  ID inzerátu: 4460341
TUreality exkluzívne ponúka na predaj pekný, priestranný, slnečný 2-izbový byt úžitkovej plochy 77m2 - na druhom poschodí bytového domu, ktorý je situovaný v tichej lokalite mesta Šaľa. Byt je v pôvodnom stave, čo je veľkou devízou pre záujemcov, ktorí si môžu vytvoriť svoje bývanie dokonale podľa svojich predstáv. Byt dispozične pozostáva z dvoch veľkých izieb a kuchyne, do ktorej je "zasadená" kúpeľňa a toaleta - pričom do každého z uvedených priestorov vedú samostatné dvere z chodby. Súčasťou bytu je i veľká úložná miestnosť (špajza), do ktorej tiež vedú dvere z chodby. Veľkou výhodou je i to, že kuchyňa i obe izby majú svoje vlastné loggie, ktoré sú nepriechodné. Podlahy sú pokryté linoleom, v loggiách sú dlaždice. Okná sú plastové, bytový dom bol zateplený. V časovom horizonte cca dvoch rokov sa bude v rámci bytového domu realizovať inštalácia solárnych panelov, čo rapídne zníži náklady na spotrebu energie. (v súčasnosti predstavujú mesačné náklady na 4člennú rodinu cca 150 EUR)Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu na radiátoroch sa nachádzajú pomerové merače. (Výhodná poloha bytu zaručuje nízke náklady na spotrebu tepla.) Orientácia bytu je južná. Samozrejmosťou je optický internet, televízia. Parkovanie je možné na príslušnom parkovisku, za bytovým domom sa nachádza pre obyvateľov útulné, upravené posedenie. K bytu tiež prislúcha pivničný priestor. Energetický certifikát nebol predložený.
Okresné mesto Šaľa disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, - úrady, zdravotné strediská, obchody, banky, pošta, ihriská, prírodné verejné plochy - okolie rieky Váh, priame vlakové spojenie do hlavného mesta, výhodou je i blízkosť ostatných okresných a krajských miest - Galanta, Nitra, Trnava. V prípade, ak Vás tento príjemný byt oslovil, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle +421 41 3217800, alebo prostredníctvom e-mailu bedecsova@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty