Murovaná chata s udržiavanou záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Komárna
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 07. 2021
Komárno, Komárno
Murovaná chata s udržiavanou záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Komárna
54 990 €

Murovaná chata s udržiavanou záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Komárna

54 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 1003 m2
 • Cena za m2: 54,83 €/m²
  ID inzerátu: 4460465
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu s udržiavanou záhradou v záhradkárskej oblasti Maják v meste Komárno. Na pozemku sa nachádzajú 2 chatky - murovaná so zastavanou plochou cca 50 m2, ktorá je celá podpivničená a drevená chatka s betónovým základom. Murovaný domček dispozične pozostáva z 1 veľkej miestnosti, ktorá sa využíva ako kuchyňa s jedálňou a spálňa, sprchovacieho kúta s umývadlom. Drevená chatka pozostáva s predizby a obývacej miestnosti. Obe budovy sú vybavené klimatizáciami. Nachádza sa tu aj drevená šopa na náradie. Terasa pred chatkou je vybetónovaná o ploche cca 80 m2.V záhrade sa nachádza veľa ovocných stromov - čerešne, višne, marhule, broskyne, viacero druhov jabĺk a hrušiek, orechy a mandľové stromy. Sú tu vytvorené sekcie na pestovanie zeleniny, ovocia a viniča. Zavlažovanie zabezpečujú dve studne, jedna vŕtaná a jedna razená. V pivnici pod chatkou je umiestnená vodárnička s filtráciou.Na pozemok je zavedená elektrina, odtok úžitkovej vody je zabezpečený trativodom. Ako toaleta sa využíva latrína.Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením a vybavením na záhradkárčenie, spracovanie ovocia a zeleniny.Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 457 557 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty