Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 07. 2022
Komárom/Koppánymonostor, Komárno
Dvojgeneračný dom v Komárome/Koppánymonostor - TOP adresa
167 500 €

Dvojgeneračný dom v Komárome/Koppánymonostor - TOP adresa

Komárom/Koppánymonostor, Komárno, okres Komárno
167 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Zast. plocha: 250 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • Cena za m2: 670 €/m²
  ID inzerátu: 4460982
Na predaj Vám ponúkame dvojgeneračný úsporný rodinný dom v Komárome, časť Koppánymonostor - Maďarsko. Poschodový rodinný dom sa nachádza hneď za hranicami mesta Komárno. Je postavený na 10 ár pozemku v top lokalite a mieste. Pozemok okolo domu je rozdelený na užitkovo-hospodársku a relaxačnú časť. Pozemok je prístupný z dvoch ulíc, čo je veľkou výhodou. Na pozemku sa nachádza dvojgaráž, technická budova, hospodárska budova s prístreškom. Dom je z časti podpivničený, kde sa nachádza technická časť ( plynový kotol, zásobník na vodu, + alternatíva - funkčný a úsporný kotol na tuhé palivo), dielňa, špajza a miestnosti. Z veľkej terasy sa dostaneme do priestranného domu, kde sa na prízemí nachádza obrovská kuchyňa spojená s klimatizovanou obývačkou, izba, toaleta, kúpelňa.... Na tiež klimatizovanom poschodí sa nachádzajú tri priestranné izby ( jedna sa skladá z dvoch menších izieb), kúpeľna, toaleta, 2 x garderóba, balkón. V relaxačnej časti pozemku sa nachádzajú kvalitné stromy: 2x jablko, 1 hruška, 2x slivka, 5 broskyňa, 2 x višňa, 1 čerešňa, 1 marhuľa, ovocné kríčky: egreš, ríbezle, čučoriedky, jarabina, kvety + kompletné vybavenie k údržbe okolia celého domu ( polievanie atď.). Výhody: dom vo výbornej lokalite mesta, od Dunaja 200m, nízke náklady na bývanie, kompletná občianska vybavenosť (lekári, zubár, škola, škôlka, obchody, kostol, administratíva), kompletná rekonštrukcia, blízkosť prírody, bezpečná lokalita, výborní susedia, tichá lokalita,. Viac info na ohliadke.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet balkónov: 1
 • Počet lodžií: 1
 • Počet terás: 1
 • Garáž: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty