Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 08. 2022
Zvolenská, Vidiná
Rodinný dom pri Lučenci
139 999 €

Rodinný dom pri Lučenci

139 999 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4463803
Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Vidiná, čo je len pár kilometrov od okresného mesta Lučenca. Ide o poschodový rodinný dom, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Z čelnej strany rodinného domu boli menené vstupné plastové dvere ako aj plastové okná. Zo zadnej strany domu sú ešte pôvodné drevené okná. Dom je dobre dispozične zadelený. V spodnej časti domu je tzv. denná časť domu a na poschodí tzv. nočná časť domu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, pekná veľká hala s jedálenským kútom, kuchyňa, príručná špajza, kúpeľňa s wc. Na poschodí domu sa nachádza 5 obytných miestností, kúpeľňa s wc a jedna komora (v prípade potreby 1 izba môže byť opätovne kuchyňou). Rodinný dom je podpivničený. V pivničných priestoroch sa nachádza aj technická miestnosť a dve skladovacie miestnosti. K rodinnému domu prislúcha garáž, s montážnou jamou a dielňou so vstupom z čelnej strany domu. Za rodinným domom je k dispozícii aj veľká záhrada o výmere 682 m2 (celková výmera pozemku je 1162 m2). Vykurovanie domu je riešené kotlom na pevné palivo (možnosť pripojenia aj plynového kotla). Podlahu rodinného domu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy, keramickej dlažby a drevených parkiet. Rodinný dom si vyžaduje ešte menšiu investíciu na menšiu prestavbu, rekonštrukciu. Dostupnosť služieb je dobrá, keďže rodinný dom sa nachádza len pár kilometrov od Lučenca, kde je dobrá občianska vybavenosť (priamo v obci sú aj 2xpotraviny, a iné). Hyp. servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !! Viac informácií Vám radi poskytneme na obhliadke alebo u nás v kancelárii !!

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Balkón: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty