Krásny 3-izbový byt v centre Žiliny
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 08. 2021
Jesenského, Žilina-Staré mesto
Krásny 3-izbový byt v centre Žiliny
750 €/mes.

Krásny 3-izbový byt v centre Žiliny

750 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4464391
Ponúkam Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v centre Žiliny (Jesenského). Nachádza sa vo veľmi tichej a bezpečnej lokalike na 1. poschodí obytného domu, kde prízemie je obývané.
Byt disponuje balkónom s prístupom z obývacej izby a priestranou pivnicou, ktorá sa nachádza na prízemí. Celý byt sa prenajíma v takom stave ako je na fotografiach, na niektorých detailoch ohľadom zariadenia sa bude dať dohodnúť. Kúpeľňa je vybavená aj pračkou a sušičkou. Bonusom je kočikáreň a súkromná komunitná záhradka s posedením. K bytu patrí aj malá záhradka, kde su momentálne jahody a bylinky :) Parkovanie je možné pred bytovkou na súkromnom pozemku, kde netreba rezidentskú kartu.
Je k dispozicií k prenájmu ihneď. Cena prenájmu je 750 €/mesiac. V cene sú zahrnuté všetky energie + internet. RK prosím nevolať !!! Prosím len seriózny záujem - 0944288560

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty