NINZATON-luxusná vila na predaj
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2021
Zaton, Chorvátsko
NIN/ZATON-luxusná vila na predaj
530 000 €

NIN/ZATON-luxusná vila na predaj

530 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinná vila
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4464573
NIN-ZATON - ponúkame na predaj luxusnú vilu s bazénom. Vila sa nachádza 500 m od centra a 1 km od mora. Vila je vo výstavbe a dokončenie je plánované na máj 2022.

Vila pozostáva z prízemia a prvého poschodia.

Na prízemí je vchod, WC, práčovňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, komora, strojovňa, letná kuchyňa a krytá terasa. Plocha prízemia je 135,34 m2.

Na prvé poschodie vedie vnútorné schodisko, kde sa nachádza chodba, 4 spálne a kúpeľne. Výmera prvého poschodia je 108,50 m2.

Celková podlahová plocha vily je 243,84 m2 a bola postavená na priestrannom pozemku o rozlohe 650 m2, kde sa nachádza upravený dvor, 3 parkovacie miesta a bazén.

Prístupová cesta k vile je spevnená. Okná budú plastové s nainštalovanými elektrickými okenicami. Kúrenie a chladenie bude klimatizácia a kúrenie krbom na tuhé palivá (drevo).

V prípade rezervácie tohto zariadenia v čase výstavby má kupujúci možnosť zvoliť si keramické dlaždice, laminát alebo parkety, farbu steny a podobne, všetko podľa dohody s investorom.

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty