drevenica - Zrub - Pukanec
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2021
Pukanec
drevenica - Zrub - Pukanec
Cena dohodou

drevenica - Zrub - Pukanec

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 142 m2
  Zast. plocha: 91 m2
  Plocha pozemku: 2777 m2
 • ID inzerátu: 4465700
Realitná kancelária RE/MAX dáva do ponuky Zrub v Pukanci.
Zrub a nachádza v okolí Štiavnických vrchov. Je tu krásny výhľad na okolie a to z jednej strany zrubu priamo na Štiavnické vrchy a z druhej strany dovidíte priamo na pohorie maďarskej strany Dunaja.
Je tu možnosť využitia rekreačných účelov, ako je turistika, v zime lyžovanie a v lete možnosť ľahkej prístupnosti na jazerá Počúvadlo, Richňava. Taktiež je tu možnosť využitia termálnych kúpeľov Dudince, ktoré sú v blízkom okolí.
Uvedený zrub je novostavba a bude kolaudovaný v priebehu mesiaca. V zrube sú nové rozvody. Kúrenie je elektrické s nastaviteľným termostatom. Nachádza sa tu luxusná vírivka s tryskami a s osvetlením. Vírivka je použiteľná v každom ročnom období. Vírivka je na terase zrubu. Zrub ma dve terasy. Interiér zrubu - určitý druh nábytku je vyrobený na mieru z masívneho dreva - posteľ, jedálenský stôl, kuchynská linka. V kuchyni sa nachádzajú aj kuchynské spotrebiče. Niektoré časti nábytku sú starožitné, ako aj doplnky, ktoré v zrube tvoria dekoráciu. Zrub je postavený - zhotovený firmou ZRUBY Rajec s.r.o a zariadený - navrhnutý architektom. Zruby sú z masívu a spracované - vyrobené ručnou prácou. Zrub je zateplený ovčím runom. Rozloha pozemku s úžitkovou plochou je 142 m2 a rozloha pozemku je 2777 m2. Je tu príprava na nainštalovanie kamerového systému. Vstupná brána na pozemku je ovládaná posuvným elektrickým otváraním na diaľkové ovládanie. Vysadené sú ovocné stromy. Zrub má komín a je tu maličký krb resp. ako pec. Majiteľ v blízkej dobe chce zhotoviť krb a zatrávniť aj priestor pred vchodom zrubu. Počet miestností sa nešpecifikuje, nakoľko ide o otvorené miestnosti. Na prízemí ide o miestnosti, ako je kuchyňa, obývacia miestnosť, jedálenský kútik, ktoré nemajú žiaden uzatvorený prechod. Na prízemí je sociálne zariadenie, kde je aj zabudovaný prietokový ohrievač. Na poschodí sú miestnosti na spanie. Tieto miestnosti sú voľne otvorené bez stien a bariér, taktiež je tu kúpeľňa. Na poschodí sa nachádza druhá terasa.
Je to miesto, kto vyhľadáva relax a dobré vínko. Vyhľadávaná oblasť hubárov.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte realitného makléra/alebo realitnú maklérku.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Typ konštrukcie: Drevená
 • Kúrenie: Lokálne
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu