EXKLUZÍVNY MEZONETOVÝ 4 IZBOVÝ BYT
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2021
Nitra
EXKLUZÍVNY MEZONETOVÝ 4 IZBOVÝ BYT
200 000 €

EXKLUZÍVNY MEZONETOVÝ 4 IZBOVÝ BYT

200 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 116 m2
  • Cena za m2: 1 724,14 €/m²
    ID inzerátu: 4465860
Ponúkam na predaj exkluzívny, dizajnový a priestranný 4-izbový mezonetový byt, KOMPLETNE ZARIADENÝ, s 2 balkónmi a krytým garážovým státim, s úžitkovou plochou 116m2, ktorý vznikol spojením 2 BYTOV ( 2K+3K), v bytovom komplexe Martinák na Južnej ulici v Nitre.
Byt sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí, obklopený zeleňou, s bezproblémovým parkovaním - pred domom 2 obrovské parkoviská, v blízkosti obchodov, škôl a škôlok, pár minút od CENTRA mesta Nitry.
Nehnuteľnosť je na 2. poschodí bytového domu.
Byt bol kompletne zrekonštruovaný, dispozične prerobený a pozostáva zo 4 miestností, šatníku, kúpeľne, komory, 2 balkónov a 2 pivničných priestorov.Byt má vlastný kotol.
Byt je vybavený technickým nadštandartom, ktorého súčasťou sú elektrické žalúzie, klimatizácia, napnutý strop Barrisol, drevená podlaha, sklenené zábradlie, priečka zo zrkadlového skla Mirarstar, spotrebiče značky Miele a Liebherr, 2 TV príjmače, dizajnové stropné svietidlá Flos, šatník na mieru, dizajnový nábytok, stoličky Vitra, kožená sedačka, kožené kreslo Rolf Benz, bezpečnostné dvere...
Cena bytu VRÁTANE VŠETKÉHO ZARIADENIA, KRYTÉHO PARKOVACIEHO MIESTA V OBJEKTE a 2 PIVNIČNÝCH PRIESTOROV je 200.000,00 EUR.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty