PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 08. 2021
Bratislava II - Ružinov
PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM
209 990 €

PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

209 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
  • Úžit. plocha: 74 m2
  • Cena za m2: 2 837,70 €/m²
    ID inzerátu: 4466134
Radi by ste bývali v dvojizbovom byte s rozlohou trojizbového?

Vaša Realitná ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s balkónom o rozlohe 74m2 na ulici Na Križovatkách v Ružinove v Bratislave.
LOKALITA:
ponúka bývanie ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre slobodných alebo partnerov. V okolí je peši dostupná kompletná občianska vybavenosť ako škola, škôlka,  potraviny LIDL a iné, drogéria, lekár, detské ihrisko, IKEA, AVION a iné. Z danej lokality je rýchle napojenie na obchvat a teda na ktorýkoľvek smer do alebo z Bratislavy.
BYTOVÝ DOM:
novostavba je súčasťou komplexu bytových domov, ktoré tvoria architektonický celok. Spomínaný dom má 6 podlaží a výťah a bol postavený v roku 2006 z pálenej tehly a zateplený polystyrénom. Tieto faktory robia bývanie príjemným na pocit a ekonomickým. Do vchodu sa dostanete cez dvere s elektronickým zámkom na čip alebo otvorením cez elektrického vrátnika priamo z bytu.
BYT:
o rozlohe 74m2 sa nachádza na vyvýšenom poschodí s orientáciou do vnútrobloku. Tvorí ho vstupná chodba so vstavaným šatníkom, v ktorom je dostatok priestoru na topánky, oblečenie, ale aj na práčku, ktorá je súčasťou predaja. Z chodby sa vstupuje do modernej kúpeľne s pod omietkovým WC, veľkým umývadlom so skrinkou na hygienické potreby alebo uteráky a vaňa so sprchovou zástenou. Ďalej je vstup do dennej časti. Túto tvorí zariadená kuchyňa, obývačka so sedačkou a stolíkom a jedáleň. Na balkón je vstup z dennej časti rovnako ako aj zo spálne. Súčasťou bytu je aj klimatizácia, ktorá slúži na príjemné ochladenie v horúcich dňoch. Byt je celkovo teplý, svetlý a hlavne s nízkymi mesačnými nákladmi, ktoré sú cca 100€/mesiac pre dvoch.

K bytu si môžete dokúpiť parkovacie miesto za 10.000€
VÝHODY:
TOP LOKALITA, NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE, PARKOVANIE PRED DOMOM, PRIESTRANNÝ BYT

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu