Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Nová, Liptovský Ján
Rodinný dom s veľkým pozemkom v Liptovskom Jáne
225 000 €

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Liptovskom Jáne

225 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 19605 m2
  Plocha pozemku: 1067 m2
 • Cena za m2: 1 500 €/m²
  ID inzerátu: 4466470
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom v jednej z najznámejších turistických obcí na Liptove – v Liptovskom Jáne. RD je postavený na pozemku s rozlohou 1067 m2. Na pozemku je postavený aj rekreačný domček, garáž a hospodárska budova. RD má ihlanovú strechu, je v pôvodnom stave, avšak udržiavaný. Dispozične pozostáva z dvoch obývateľných podlaží a manzardky. Zo vstupnej verandy sa vchádza do prízemia, čiastočne zapusteného do zeme, kde sa nachádza spálňa, kuchyňa s obývačkou, kotolňa, kde je kotol na plyn a pevné palivo,práčovňa so sprchovacím kútom a WC. Na 1. NP sa nachádza kuchyňa s komorou, obývačka, spálňa, detská izba, kúpeľňa s WC. V podkroví je manzardka. Podkrovie je možné prerobiť na plnohodnotné obytné miestnosti. RD je napojený na všetky IS – obecný vodovod, kanalizácia, elektrika, plyn. Obec Liptovský Ján je známou turistickou destináciou, najmä preto, že je vstupom do Jánskej doliny, v ktorej ústí sa nachádza mnoho hotelov, termálne kúpalisko prírodné aj umelé a 2 lyžiarske strediská. V obci sa nachádza niekoľko sakrálnych, kultúrnych pamiatok, škola, škôlka, potraviny, športoviská, množstvo rekreačných a ubytovacích zariadení, kúpaliská s termálnou vodou. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti a poskytneme ďalšie užitočné informácie. ID 4078.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 2
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Pivnica: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty