Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 08. 2022
Dunajský Klátov
LEXXUS-PREDAJ, exkluzívna rodinná usadlosť s jazierkom, bazénom a chovom zvierat, Dunajský Klátov
1 500 000 €

LEXXUS-PREDAJ, exkluzívna rodinná usadlosť s jazierkom, bazénom a chovom zvierat, Dunajský Klátov

1 500 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 1080 m2
  • Cena za m2: 1 388,89 €/m²
    ID inzerátu: 4468640
[b]Na predaj, butiková rodinná usadlosť so zvieratami[/b] lokalizovaná v zeleni v obci Dunajský Klátov, okres Dunajská Streda. [b]Príjemná a pohodlná usadlosť pozostávajúca z hlavnej budovy, samostatnými hospodárskymi budovami a krytou tenisovou halou so zázemím s úžitkovou, grandióznou plochou LEN hlavnej budovy cez 1000 m2 z toho obytnou komfortnou plochou 600 m2, je situovaná na pozemkoch o spoločnej výmere bezmála 3 ha.[/b] Svojim pôdorysným tvarom ponúka súkromie a relax ohraničujúca, [b]domčekom so studňou na výdatný prameň pitnej vody, ovocnými sadmi, výbehom pre kone a s jazierkom s prístupom na riečku Klatovský kanál.[/b] Vila s pohľadovými [b]prvkami z dreveného masívu a kameňa[/b] ponúka intuitívne riešenia pre praktický život. [b]Či už letnú kuchyňu s terasou a posedením, biologicky bazén s prepojením na vodopád s cirkuláciou vody alebo unikátne chladnú a tematickú vinnú pivnicu.[/b] Na prízemí domu sa nachádza vstupná hala do obytnej časti domu s príručnou toaletou. [b]Priestranná obývacia izba s masívnym krbom[/b] a oddychovým priestorom plynule prechádzajúce,[b] okolo poctivých keramických kachieľ[/b], do jedálenskej či kuchynskej časti spoločne uzatvárajú dennú časť domu. [b]Na prízemí je ešte nápadite situovaná obchodno-technická časť domu s vlastným vchodom a skladovou halou.[/b] Poschodie je poňaté ako[b] nočná časť s tromi spálňami s kúpeľňami, fitnes zónou, technickou miestnosťou.[/b] Hlavná spálňa s výmerou 25m2 je s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Ostatné dve spálne disponujú jednou kúpeľňou a šatníkom. [b]Veľkolepá terasa na poschodí s rozlohou viac ako 30m2 s priestorom na vírivku ponúka pokoj a príjemný výhľad do zelene, na jazierko či kone a s nerušeným spevom vtákov. [/b]Technologické zabezpečenie je na úrovni, bezpečnostný systém, domový video telefón a plynovo-peletkový kotol na vykurovanie. Parkovanie je možné zabezpečiť v priestrannej hale - garáži pre viac aut, zabezpečujúca prechod suchou nohou do domu. [b]Sympatická dunajská lokalita ponúkajúca život na vlastnej farme s chovom vodného vtáctva, oviec či koní.. a spájajúca, pokojný rodinný život[/b], a ruch veľkomesta ponúka pohodlné [b]bývanie i pre najnáročnejších klientov[/b]. Oceníte množstvo príležitostí, na zdravú prechádzku, športové vyžitie, ako aj blízku riečku Klatovské rameno či Malý Dunaj vhodný na relax [b]a pritom rýchly prístup na diaľnicu.[/b]

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Iné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu