Klim. obch. priestory (127,80 m2, 2.p., kuch., vl. WC, terasa)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2021
op-206-170, Košice I - Staré Mesto
Klim. obch. priestory (127,80 m2, 2.p., kuch., vl. WC, terasa)
1 530 €/mes.

Klim. obch. priestory (127,80 m2, 2.p., kuch., vl. WC, terasa)

1 530 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 170 m2
  • Cena za m2: 9 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4469314
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske / obchodné priestory v modernizovanom administratívnom objekte na okraji centra mesta s výborným prístupom a vlastným parkovaním. Pre svoju polohu, veľkosť a technickú kvalitu modernizácie je ideálnym miestom na zriadenie sídla finančnej, konzultačnej alebo IT spoločnosti, právnických kancelárií a pod. Objekt má na kancelárske účely využiteľné 3 podlažia.

Ponúkané polyfunkčné priestory sa nachádzajú na 2. poschodí a tvoria uzatvorený celok (127,80 m2) pozostávajúci z open space, 2 kancelárií, sociálneho zázemia (sprcha, WC, umývadlo) s kuchynkou a priestrannej krytej terasy (42,37 m2). Na vlastnom priľahlom pozemku (vnútornom dvore) je parkovisko pre nájomníkov alebo návštevy. Objekt má všetky inžinierske siete. Všetky priestory sú klimatizované so štruktúrovanou kabelážou a zabezpečené alarmom. V dosahu budovy je zastávka MHD a obchodné centrum. Priestory je možné užívať ako kancelárie, obchodné priestory (showroom) alebo na bývanie, prípadne ich kombináciu. Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: od 1.530,00 €/mes. (bez DPH)

Cena parkovného: od 65,00 €/mes./1 miesto (bez DPH)

Depozit je vo výške 2-mesačného nájmu. Doba nájmu je minimálne 1 rok. Nájomné sa platí kvartálne vopred. K priestoru patria 2 parkovacie miesta vo dvore.

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty