Predaj 3-izbového bytu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Dudvážska, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Predaj 3-izbového bytu
150 000 €

Predaj 3-izbového bytu

150 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4471233
Ponúkame na predaj dispozične výborne riešený 3-izbový byt, v štvorposchodovom panelovom dome, na Dudvážskej ulici
v mestskej časti Podunajské Biskupice. Bytový dom bol v roku 2008 kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia sa zrealizovala v súlade s projektovou dokumentáciou, pričom prebehla jeho obnova systémom tepelnej ochrany a došlo k odstráneniu systémových porúch (zateplenie fasády a strechy, výmena stúpacích rozvodov – plyn, voda, kúrenie, odpad, rekonštrukcia schodísk, vstupné brány s elektromagnetickými zámkami).
Vo veľmi slušnom vchode je celkom iba 8 bytov, na každom poschodí sú dva, čo zaručuje kľudné bývanie. Parkovanie je možné priamo na verejnom parkovisku pred bytovým domom.
Byt sa nachádza na 2. poschodí, má celkovú výmeru 68,73 m2, vrátane loggie, prešiel rekonštrukciou (výmena kuchynskej linky, všetkých dverí so zárubňami, bezpečnostné vstupné dvere, v predsieni sú vstavané skrine, zasklenie loggie bezrámovým fínskym systémom). Dispozícia: obývacia izba (so vstupom na loggiu), dve nepriechodné izby (spálňa a detská), kuchyňa, predsieň, toaleta, kúpeľňa, loggia. Kuchyňa a obývacia izba je orientovaná na východnú stranu, do uzatvoreného vnútrobloku („átria“), kde sa nachádza detské ihrisko s parčíkom. Spálňa a detská izba je orientovaná na západnú stranu, s výhľadom na materskú a základnú školu. K bytu patrí pivničná kobka umiestnená na prízemí, taktiež je možné využívať spoločné priestory, napr. samostatnú miestnosť spoločne so susedom.
Lokalita: V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, nákupné centrum Hron, v ktorom sú potraviny (TESCO), drogéria, optika, kaviareň, kancelárske potreby a papiernictvo, knihy, vinotéka, lekárne, pizzeria a ďalšie služby. Neďaleko sa nachádza aj pošta, zdravotné stredisko a banky, ako aj detské ihriská a iné. Dostupné sú v rámci sídliska aj predajne BILLA, LIDL a KAUFLAND.
Často vyhľadávanou oddychovou zónou je neďaleký Vrakunský lesopark, ktorý nadväzuje na oddychovú zónu v rámci dunajskej hrádze. Obyvateľom ponúka pre aktívny zdravý život vybudované cyklotrasy, trasy pre korčuliarov, bežcov, možnosť splavovania po Malom Dunaji.
Veľmi dobrá dostupnosť je autom na všetky smery, diaľnica D2 (smer Brno), diaľnica D1 (smer Žilina). Bezproblémová je tiež dostupnosť liniek MHD do centra mesta, ako aj iných mestských častí. V blízkosti sa nachádza železničná stanica Podunajské Biskupice, poskytuje ďalšiu možnosť využitia v rámci IBS BK.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1975
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2008
 • Rok kolaudácie: 1976
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet lodžií: 1
 • Plochy lodžií: 3.97 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty