Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 06. 2022
Riznerova, Bratislava I - Staré Mesto
Administratívna budova nad hradom
5 800 €/mes.

Administratívna budova nad hradom

5 800 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Administratívny objekt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 610,39 m2
  • Cena za m2: 9,50 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4471917
Naša spoločnosť vlastní a ponúka na prenájom administratívnu budovu na podnikanie v časti Staré Mesto, Bratislava. Objekt sa nachádza na Riznerovej ulici a pýši sa nádhernými výhľadmi na hrad.
Ponúkaná budova je o celkovej podlahovej ploche 610,39 m2, čistá plocha je 505 m2. Pozemok má veľkosť 679 m2. Výhodou je vstup na pozemok priamo od cesty, kde v pokoji zaparkujete 5 áut vo dvore, a 1 v garáži.
Budova má tri podlažia, na ktorých nájdete množstvo flexibilných kancelárii v rôznych výmerách. ako aj vstupnú recepciu, zasadacie miestnosti, 2 kuchynky, sociálne zariadenia na každom podlaží, veľkú terasu s krásnym výhľadom, balkón, zasklenú lodžiu. V prípade záujmu je možnosť prenájmu budovy aj s kancelárskym nábytkom.

Objekt je pekne svetlý (orientácia J/JV), zateplený a klimatizovaný. V teplých mesiacoch určite využijete aj okolitý pozemok na prípadné firemné grilovanie alebo popoludňajší relax.

Ak hľadáte kancelárie netypického rázu v blízkosti prírody, Riznerova ulica je ideálnym miestom. Neďaleko sa nachádza aj zástavka MHD.

Radi s Vami absolvujeme obhliadku nášho objektu. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Z.Petrýdesová 0907 596 155, P.Ostrica 0903 952 239

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty