Dvojgeneračný RD - Žilina, Rosina - 750 m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Dolná Rosinská, Rosina
Dvojgeneračný RD - Žilina, Rosina - 750 m2
390 000 €

Dvojgeneračný RD - Žilina, Rosina - 750 m2

Dolná Rosinská, Rosina, okres Žilina
390 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Zast. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 750 m2
 • Cena za m2: 1 300 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4472073
Táto ponuka je zaujímavá pre tých, ktorí hľadajú veľký priestor s viacerými možnosťami využitia blízko mesta. Či už to bude dvojgeneračné bývanie, podnikanie alebo len miesto pre vaše hobby. Táto nehnuteľnosť pozostáva z dvoch úplne samostatných funkčných celkov. V prednej časti sa nachádza menší, pôvodný rodinný dom po rekonštrukcii s obývačkou, spálňou, kuchyňou, kúpeľňou s WC. Predná časť je podpivničená. Dom pokračuje práčovňou so samostatným vstupom a veľkou miestnosťou kde je možné mať tiež samostatnú 1-izb. bytovú jednotku. Novšia zadná časť pozostáva na prízemí zo vstupnej haly, chodby so schodiskom na ktorú nadväzuje obývacia izba a kuchyňa v ktorej je aj zaujímavo riešená kachľová pec. Tiež je tu kúpeľňa s WC. Na poschodí sa nachádza hosťovská, spálňa so šatníkom a jedna naozaj veľkoryso riešená hlavná spálňa. Výhodou je aj samostatné WC a kúpeľňa s bidetom. Na poschodí je aj samostatný vstup do veľkej haly ktorá slúži ako pracovňa a pod ňou sa nachádza garáž. Z ďalších benefitov nemožno obísť peknú udržiavanú záhradu s oddychovým altánkom a úžitkovou zónou, menší bazén, presklený vstup so skalkou a voliérou (v tejto časti je príprava na vírivku). Dom prešiel minulý rok rozsiahlejšou rekonštrukciou a predáva sa aj so zariadením. Ak potrebujete veľký priestor tak neváhajte a prídite si túto ponuku pozrieť osobne. Na vyžiadanie Vám radi zašleme viac fotiek a všetky technické informácie.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1965
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Rok kolaudácie: 1969
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty