rezervované 2-izbový byt s loggiou, sídlisko SEVER
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 08. 2021
Cesta Vl. Clementisa, Prievidza
rezervované 2-izbový byt s loggiou, sídlisko SEVER
Info v RK

rezervované 2-izbový byt s loggiou, sídlisko SEVER

Cesta Vl. Clementisa, Prievidza, okres Prievidza
Info v RK


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 51 m2
  • ID inzerátu: 4472258
LARES reality vám ponúka -2-izbový byt vo výmere 51m2 s lóggiou, byt je v pôvodnom stave, byt je stredový, nachádza sa na 2. poschodí v 4-poschodovom panelovom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je situovaný na jednom z najobľúbenejších oblastí na bývanie v Prievidzi, sídlisko Sever, sídlisko plné zelene s možnosťou vychádzok do okolitej prírody, blízkosť lesného parku poskytuje priestor aj pre nadšencov behu a bicyklovania. V tejto lokalite máte po ruke detského doktora, zubára, lekáreň, potraviny, kaviareň, reštauráciu.

DISPOZÍCIA: ( pôdorys vo fotkách ) Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala, kúpeľňa, WC, kuchyňa s výstupom na loggiu, obývacia izba a spálňa, k bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. Byt je vyprataný, k dispozícii ihneď.

TECHNICKÝ STAV: Okná v byte sú plastové, inak je byt v pôvodnom stave.

BYTOVÝ DOM: je zateplený, má plastové okná a plastové vchodové dvere, čisté a udržiavané spoločné priestory, pôsobí veľmi dobrým dojmom. Parkovanie pred bytovým domom je bez problémov.

Ak sú pre vás perfektná dostupnosť, kompletná občianska vybavenosť a pôvodný stav bytu, kde si môžete realizovať vaše vysnívané bývanie vašimi požiadavkami na bývanie , tak ma neváhajte kontaktovať na 0917 114 229
Ludmila Galambošova
pre bližšie informácie , prípadne dohodnutia si obhliadky.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty