Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 08. 2022
Hôrka,
Rodinný dom radová zástavba-novostavba, predaj Hôrka
225 000 €

Rodinný dom radová zástavba-novostavba, predaj Hôrka

225 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 63 m2
 • Cena za m2: 1 875 €/m²
  ID inzerátu: 4472373
Delta Property Vám ponúka na predaj  posledný dom v radovej zástavbe v obci Hôrka, vo veľmi dobrej a tichej lokalite.

Dom: dispozícia a umiestnenie nehnuteľnosti, zabezpečuje každému domu svoj komfort. K domu prislúchajú aj 2 parkovacie miesta priamo pred domom. Domy sú momentálne vo výstavbe - hrealizuje sa rubá stava, budú dokončené a skolaudované  v roku 2022. Budú sa skladať z radových dvojpodlažných 4-izbových rodinných domov so sedlovou strechou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 - 5 člennej rodiny. Orientácia jednotlivých rodinných domov bude severovýchod, zastavaná plocha domu je 63 m2, výška hrebeňa strechy je 8,3 m.

IS: rodinné domy budú napojené na inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrina) a novú asfaltovú príjazdovú komunikáciu. Vykurovanie je podlahové, zdrojom tepla je tepelné čerpadlo.

Lokalita:  výborná lokalita domu,  komfortné bývanie v krásnom a tichom prostredí. Rezort sa nachádza v malebnej obci Hôrka - časť Kišovce, ktorá je vzdialená 9 min od okresného mesta Poprad. Pre svoju výhodnú polohu neďaleko okresného mesta je lokalita ideálna pre trvalé bývanie.

Cena: 225.000,- eurRealitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu