Zariadený 4i byt v novostavbe po 1. majiteľovi
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Agátová 7H, Bratislava IV - Dúbravka
Zariadený 4i byt v novostavbe po 1. majiteľovi
289 990 €

Zariadený 4i byt v novostavbe po 1. majiteľovi

289 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 89,34 m2
 • Cena za m2: 3 245,91 €/m²
  ID inzerátu: 4472519
Sever Dúbravky aktuálne zažíva stavebný boom a dynamický rozsah do počtu rezidenčných projektov. Niet sa čomu čudovať, vzhľadom na rozvíjajúcu sa lokalitu Bory s vynikajúcou infraštruktúrou a ešte lepšou vyhliadkou do budúcna je táto časť Bratislavy pod Karpatami jednou z najvyhľadávanejších pre mladé rodiny.

Ak sa Vám nechce čakať na byt z papiera, ktorý sa realizuje v rámci developerského projektu, tak Vás jednoznačne potešíme touto ponukou 4 izbového bytu po prvom majiteľovi, ktorý ho nadobudol v stave holobytu v novostavbe začiatkom roku 2016 a kompletne ho do zariadil. Je Vám asi jasné, že vkus pri zariaďovaní nechýbal a majiteľom sa podarilo vytvoriť naozaj unikátny domov za použitia prírodných materiálov.

Tak ako prvé, namiesto klasickej laminátovej podlahy sa použili drevené parkety. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi do ktorých teplú vodu ohrieva plynový kotol. Ekonomická prevádzka tohto bytu je veľmi efektívna a pri troch osobách a zálohových platbách správcovi v sume 102€, Vás celkové náklady s plynom a elektrinou nebudú stáť viac ako 150€ mesačne.

Vstavaný nábytok ako šatníkové skrine boli riešené na mieru stolárom, ktorý rovnako na zákazku spravil jedálenský stôl, televíznu komodu či kompletne zariadenú kuchynskú linku. Tá poteší moderným kuchynským ostrovom, ktorý sa tak často v bytoch nevidí a digestorom, ktorý je spustený zo stropu. Z jedálne, respektíve kuchyne je prístup na balkón o výmere 5.3m2 s pohodlným sedením. Obývacia časť s kuchyňou a jedálňou dosahuje výmeru 37m2 a je z nej prístup do aktuálnej pracovne, ktorá pohodlne môže slúžiť v prípade viac početnej rodiny ako manželská spálňa, so vstavaným šatníkom a výhľadom do korún stromov.

Naproti pracovni sa nachádza vstupná predsieň, ktorá vynikajúco dispozične oddeľuje nočnú časť v podobe dvoch spálni (obe majú prístup na priestranný balkón) so sociálnym zázemím. Nachádza sa tu aj perfektne zamaskovaný plynový kotol doplnený o estetický obklad v podobe imitácie kameňa. Spálne su aktuálne kompletne zariadené ako manželská spálňa a detská izba, pričom dosahujú zdravé rozmery 11 a 12m2. Opticky im na priestore dodávajú veľkoformátové okná s balkónovými dverami v každej izbe (vybavené aj sieťkou proti hmyzu).

Spálňam sekunduje samostatná toaleta so závesným systémom a umývadlom. Kúpeľňa ladí so zvyškom interiéru a nábytok v nej bol rovnako riešený na mieru. Poteší aj rebrový radiátor, ktorý Vás spolu s odvetraním zbaví vlhkosti.

Hnuteľný nábytok, ktorý vidíte na fotkách a zariadenie bytu je až na pár kúskov súčasťou kúpnej ceny, prípadne je možné sa dohodnúť na zozname ostávajúceho nábytku, pričom byt je k dispozícii ihneď na obývanie. V prípade ak by Vám nestačil úložný priestor, aj keď je ho tu dostatok, súčasťou bytu je aj murovaná pivnica na prízemí bytového domu.

Byt sa nachádza na 3 poschodí udržiavaného bytového domu, ktorý je v dobrej kondícii a na poschodí sa nachádzajú len 3 byty. Areál je upravený so stabilizovanou výstavbou a priamym prepojením chodníkom do galérie Tesco. V rámci parkovacích možností poteší benefit prenajatia si vonkajšieho státia za 600 ročne prípadne možnosť kúpy podzemného garážového státia.

Lokalita:
Táto časť Dúbravky patrí k najviac dynamicky sa rozvíjajúcim častiam Bratislavy s dobrou občianskou vybavenosťou a možno rátať s jej ďalším rozvojom. To sa odrazí na rastúcej kvalite bývania a cien nehnuteľností, ktoré tu porastú ešte vyššie. Neďaleko sa nachádza nové nákupné centrum Dubrawa, ako aj Bory Mall. Na nákup potravín môžete využiť supermarket Tesco vzdialený len pár metrov od domu alebo potraviny ďalších reťazcov, ktoré sú rovnako dostupné - (Billa na Saratovskej ulici, či o niečo ďalej potraviny LIDL oproti domu Kultúry, len dve zastávky električkou). Množstvo služieb poskytne aj neďaleký Saratov. Veľkým lákadlom je aj blízkosť prírody, cyklotrás a pokojné prostredie.

Okrem iného tento bytový súbor hraničí s areálom Základnej školy - Nejedlého, kde na pešo odprevadíte deti do škôlky či školy. V predškolskom veku vás potešia jasle.

Vynikajúcou alternatívou je Čoraz vyhľadávanejšie a dostupné Bory Mall, ktorý bude v tejto dekáde prepojené s touto časťou aj električkou. Okrem najväčšieho nákupného strediska, tu vzniká nová štvrť vrátane administratívy, kde určite budú sídliť technologické firmy, či najmodernejšia nemocnica Bory.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy pivníc: 3 m²

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu