2-izb. bytu v EUROHOME STAR Bôrik s parkovaním
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2021
Žilina-Bôrik
2-izb. bytu v EUROHOME STAR Bôrik s parkovaním
490 €/mes.

2-izb. bytu v EUROHOME STAR Bôrik s parkovaním

490 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 72 m2
  • Cena za m2: 6,81 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4474115
Ponúkame na prenájom 2- izbový komplet zariadený byt s parkovacím miestom v rezidencii Eurohomestar na Tajovského ulici v Žiline.

Byt o výmere 72 m2 s terasou o výmere 4m2 sa nachádza na 5/6 poschodí bytového komplexu. Pozostáva zo spálne, veľkého obývacieho priestoru prepojeného s kuchynským priestorom a s jedálenskou časťou. V byte sa nachádzajú 2 WC a 1 kúpeľňa.
Súčasťou bytu je státie a priestranná pivnica.
V byte je vlastné kúrenie s termostatom, bezpečnostné dvere, bytový vrátnik, optický dátový kábel s pripojením na TV a internet.
Byt sa prenajíma spolu so zariadením a s elektrospotrebičmi (práčka, chladnička, TV...).

Súčasťou bytového komplexu Eurohomestar je vstupná recepcia, fitness centrum, relax centrum (vrátane fínskej sauny), lobby bar s dennou tlačou, konferenčná miestnosť, detská herňa a vonkajšie ihrisko.
Rezidencia Eurohomestar sa nachádza v širšom centre mesta, v zelenej mestskej časti Bôrik a poskytuje svojou polohou kompletné zázemie. V blízkosti sa nachádzajú športoviská (krytá plaváreň, tenisové kurty, volejbalové kurty, squash centrum), bôrický park s detskými ihriskami, relax zóna lesopark, nákupné centrum Dubeň, základná škola, gymnázium, škôlka, nemocnica s poliklinikou.

Cena za prenájmu je 490 €/mesiac + energie cca 160 €/mesiac. V cene sú zahrnuté parkovacie miesto, pripojenie na TV/ internet a všetky služby, ktoré ponúka bytový komplex.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo