Rodinný dom s pozemkom 3677m2, predaj, Košice - Vyšné Opátske
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 11. 2021
Košice IV - Vyšné Opátske
Rodinný dom s pozemkom 3677m2, predaj, Košice - Vyšné Opátske
230 000 €

Rodinný dom s pozemkom 3677m2, predaj, Košice - Vyšné Opátske

230 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 500 m2
  Zast. plocha: 198 m2
  Plocha pozemku: 3677 m2
 • Cena za m2: 460 €/m²
  ID inzerátu: 4475139
Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj starší rodinný dom s väčším pozemkom 3677m2, situovaný v centre obce Vyšné Opátske. Dom s úžitkovou plochou cca 500m2, rozdelených do prízemia, 1 podlažia a podkrovia je v pôvodnom stave postavený okolo roku 1970 s plnej pálenej tehly.

Dom je samostatne stojaci, na rovinatom a následne svahovitom pozemku s veľkorysou rozlohou 3677m2, pričom parcela pred a pod domom je 804m2, tvorená samotným domom, so zastavanou plochou 198m2 a predzahrádkou s príjazdom až k domu. Zvyšná časť pozemku s rozlohou 2873m2 za domom je situovaná do svahu s množstvom drevín a kríkov, momentálne slúžiaca ako záhrada či vlastný lesík. Dom je oplotený v príjemnom susedstve nových rodinných domov na udržiavanom pozemku.

Pôvodný ale zachovalý stav si vyžaduje komplexnú rekonštrukciu, napriek tomu bez zásadných technických problémov. Krov je v poriadku, s krytinou s pozinkovaného plechu bez hrdze či zatekania. Stavba je čiastočne podpivničená zhruba do 1/3, tvorená dvoma bytovými jednotkami na prízemí a v prvom podlaží.

Prízemie je tvorené vstupnou chodbou, 2 izbami, kúpeľňou, wc, garážou a 2 skladmi s výškou stropu 2m, ktoré by mohlo slúžiť ako zázemie sídla prípadnej firmy. Podlažie je tvorené 3 izbami, jedálňou, 2 kúpeľňami, 2wc a zimnou záhradou z južnej strany, s výškou stropu 2,6m ideálne s funkciou bytu. Podkrovie je prázdne s čistou plochou využitia okolo 86m2, prepojené centrálnym schodiskom do jednotlivých podlaží.

Dom je napojených na všetky inžinierske siete, vykurovaný centrálnym plynovým kotlom do radiátorov. Mestský vodovod, kanalizácia a prípojka elektriny a plynu, všetko funkčné. Miesto ponúka taktiež napojenie na optický internet.

Stavba ponúka širokú škálu využitia či už na bytové jednotky s následným prenájmom či predajom, prípadne sídlo firmy s vlastným bývaním, prípadne ako štandardný rodinný dom pre väčšiu rodinu. Jednoznačnou výhodou je dobré miesto v rámci ulice vhodné na bývania či podnikanie s rýchlim dopravným napojením do celého centra.

Cena nehnuteľnosti je 230000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Priechodná izba: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty