NOVÉ, SAMOSTATNE STOJACE RD S POZEMKOM
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 10. 2021
Fiaľková, Hamuliakovo
NOVÉ, SAMOSTATNE STOJACE RD S POZEMKOM
349 000 €

NOVÉ, SAMOSTATNE STOJACE RD S POZEMKOM

349 000 €

ziadne poplatky za sprostredkovanie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 101 m2
  Zast. plocha: 122 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 3 455,45 €/m²
  ID inzerátu: 4475213
EXKLUZÍVNA PONUKA priamo od developerskej spoločnosti - predaj 3 a 4 izbových samostatne stojacich rodinných domov a dvojdomov nachádzajúcich sa v exkluzívnej lokalite Dunajská riviera Hamuliakovo.

VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ!!!
UKONČENIE VÝSTAVBY NAJNESKÔR DO 03/2022!!

Hamuliakovo je obec vzdialená len 12 km od Bratislavy, a po dostavaní a spustení zostávajúcich častí R7 a D4 budete v hlavnom meste za pár minút.

V tesnej blízkosti rezortu sa nachádzajú lužné lesy, Dunaj a Dunajská hrádza, ktoré sú ako stvorené na prechádzky či športovanie. Projekt Dunajská Riviéra sa nachádza na kraji Hamuliakova, vďaka čomu si budete môcť naplno vychutnať pokojné dni a večery vo vašej záhradke, či na terase. Vďaka výbornej polohe projektu medzi dvoma mestami Bratislavou a Šamorínom to budete mať všade blízko.

Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť- obecný úrad, pošta, škola, škôlka, lekár či obchod sú samozrejmosťou. Priamo v areáli Dunajskej Riviéry sa nachádza zimný štadión Hamíkovo, ktorý ponúka verejné korčuľovanie, hokej a nachádza sa tam aj reštaurácia.

PONUKA:

4 izbové samostatne stojace rodinné domy, typ Bungalow, podlahová plocha 101,7 m2 + pozemok od 593 m2 ( vrátane zastavanej plochy) - V PONUKE SÚ 3 DOMY!!

RD sa nachádza na pozemku susediacom s ochrannou zónou čo je záruka, že v bezprostrednej blízkosti nebude žiadna ďalšia výstavba. Pozemok je rovinatý, slnečný s príjemnými výhľadmi na okolitú zeleň lužných lesov na konci ulice s vlastným parkovaním a súkromnou prístupovou cestou.

V cene je zahrnuté:

rodinný dom typu bungalov, upravený pozemok vrátane IS, podiel na prístupovej ceste, spevnené plochy na parkovanie, oplotenie vrátane vstupnej brány, štandardné vybavenie domu ( podlahy, obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere) , podlahové kúrenie ( tepelné čerpadlo, klimatizáciu ( vonkajšia aj vnútorná jednotka), predpríprava bezpečnostný systém,príprava na krb........

V prípade záujmu o obhliadku pozemkov alebo podrobnejšie informácie o projekte neváhajte nás kontaktovať na čísle 0905 317 057, 0911 965 050, alebo mailom
mail: eva.voldrichova@gmail.com, voldrichova@sollinreal.sk

Vizualizácie interiéru sú informatívne a slúžia ako išpirácia pri zariadení domov!!

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Orientácia: Západná, Juhovýchodná
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu