NOVÁ VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV VO VÝNIMOČNEJ LOKALITE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 10. 2021
Fiaľková, Hamuliakovo
NOVÁ VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV VO VÝNIMOČNEJ LOKALITE
230 000 €

NOVÁ VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV VO VÝNIMOČNEJ LOKALITE

230 000 €

žiadne poplatky za sprostredkovanie!


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 96 m2
  Zast. plocha: 112 m2
  Plocha pozemku: 333 m2
 • Cena za m2: 2 395,83 €/m²
  ID inzerátu: 4475270
EXKLUZÍVNA PONUKA priamo od developerskej spoločnosti - predaj 4 izbových samostatne stojacich rodinných domov a 3 a 4 izbových dvojdomov nachádzajúcich sa v exkluzívnej lokalite Dunajská riviera Hamuliakovo.

VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ!!!
PLÁNOVANÉ DOKONČENIE VÝSTAVBY JAR/2022

Hamuliakovo je obec vzdialená len 12 km od Bratislavy, a po dostavaní a spustení zostávajúcich častí R7 a D4 budete v hlavnom meste za pár minút.

V tesnej blízkosti rezortu sa nachádzajú lužné lesy, Dunaj a Dunajská hrádza, ktoré sú ako stvorené na prechádzky či športovanie. Projekt Dunajská Riviéra sa nachádza na kraji Hamuliakova, vďaka čomu si budete môcť naplno vychutnať pokojné dni a večery vo vašej záhradke, či na terase. Vďaka výbornej polohe projektu medzi dvoma mestami Bratislavou a Šamorínom to budete mať všade blízko.

Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť- obecný úrad, pošta, škola, škôlka, lekár či obchod sú samozrejmosťou. Priamo v areáli Dunajskej Riviéry sa nachádza zimný štadión Hamíkovo, ktorý ponúka verejné korčuľovanie, hokej a nachádza sa tam aj reštaurácia.

PONUKA:

4 izbový dvojdom, typ Bungalow, podlahová plocha 96 m2 + pozemok 333 alebo 353 m2 ( vrátane zastavanej plochy) - V PONUKE je len 1 DVOJDOM!!

RD sa nachádza na pozemku v zastavanej časti s priamým prístupom z cesty na parkovacie plochy. Pozemok je rovinatý, slnečný, nachádzajúci sa na konci ulice s vlastným parkovaním.

V cene je zahrnuté:

rodinný dom ( súčasť dvojdomu) typu bungalov , upravený pozemok vrátane IS, spevnené plochy na parkovanie, oplotenie vrátane vstupnej brány, štandardné vybavenie domu ( podlahy, obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere) , podlahové kúrenie ( tepelné čerpadlo), predpríprava na klimatizáciu, predpríprava bezpečnostný systém, predpríprava na vonkajšie žalúzie, predpríprava na krb...

V prípade záujmu o obhliadku pozemkov alebo podrobnejšie informácie o projekte neváhajte nás kontaktovať na čísle 0905 317 057, 0911 965 050, alebo mailom
mail: eva.voldrichova@gmail.com, voldrichova@sollinreal.sk

Vizualizácie sú ilustračné obrázky...

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Orientácia: Západná, Východná, Juhovýchodná
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu