REZERVOVANÉ - ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2021
Bojnice
REZERVOVANÉ - ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE
179 000 €

REZERVOVANÉ - ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

179 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 670 m2
 • Cena za m2: 1 790 €/m²
  ID inzerátu: 4475514
Radi by ste bývali v centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok iba pár krokov od námestia?

Vaša Realitná ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v historickej časti v centre mesta Bojnice na pozemku o rozlohe 670m2 s výhľadom na bojnický zámok.
Popis:
Nehnuteľnosť je na pozemku o rozlohe 670m2 a pozostáva z polovice podpivničeného rodinného domu, kde prízemie tvorí vstupná chodba, komora, schody do podkrovia, kúpeľňa, spálňa a priestranná kuchyňa s prepojenou jedálňou a obývačkou. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Dom bol napojený na všetky inžinierske siete a sú dostupné priamo z ulice Cintorínska v meste Bojnice. Na prestavbu a prístavbu domu existuje vypracovaný projekt.
Lokalita:
ponúka bývanie v historickom centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok. Lokalita predstavuje ideálnu možnosť vhodnú tak pre mladú rodinu s deťmi ako aj pre starší pár, ktorému vyhovuje bývať v centre mesta s jeho výhodami ako pešia dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti a zároveň iba 100m do prírody. Bojnice sú známe ZOO, jedným z najkrajších zámkov, kúpeľmi, krásnou prírodou a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo reštauráciíí a kaviarní s kvalitnými službami.
Výhody:
POLOHA, VÝHĽAD, VŠETKY INŽINIERSKE SIETE NA POZEMKU, VYPRACOANÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu