Podnikateľský objekt 130m2 na pozemku 330m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2021
Prievidza
Podnikateľský objekt 130m2 na pozemku 330m2
45 000 €

Podnikateľský objekt 130m2 na pozemku 330m2

45 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Výrobný objekt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 333 m2
 • Cena za m2: 346,15 €/m²
  ID inzerátu: 4476016
Ponúkame na predaj podnikateľský objekt ktorý sa nachádza v Bystričanoch časť Vieska na ulici Jesenského , neďaleko Novák , Prievidze, Oslian, Partizánskeho. Budova v minulosti slúžila ako prevádzka potravín Jednoty a prevádzka pohostinstva.
Objekt má zastavanú plochu 100m2 plus zadná terasa na betonovej platni 50m2. Je čiastočne podpivničený.
Dispozične sa skladá z hlavného obchodného priestoru 50m2 , priestoru pohostinstva s výčapom 30m2 a vonkajšej zastrešenej terasy 50m2. Objekt má kanceláriu , sociálne zázemie / wc, sprcha / pre zamestnancov , oddelené wc pre zákazníkov.
Priestor pohostinstva je vybavený barovým pultom , výčapom , sedacími súpravami z masívneho dreva , vnútorným krbom .

360° obhliadka : http://www.techreality.sk/360/vieska/

Budova je postavená na betónových základoch , hlavné múry z pórobetonových tvárnic, priečky sú z pálenej tehly. Strecha je rovná s plechovou krytinou.Okná sú v pohostinstve plastové , inak v ocelových rámoch. Dvere pôvodné , vstupné ocelové s presklením , interiérové drevené. Zadná vonkajšia terasa je na betónovej platni , lemovaná s betónovým polmúrikom a drevennou zástenou. Je tu terasový krov zastrešený krytinou onduline.
Z technického hľadiska je objekt napojený na elektrickú sieť 240V a 400V vzdušnou prípojkou. Momentálne je toto odberné miesto odpojené a má demontovaný elektromer. Ďalej je pripojený na obecný vodovod s vlastným meraním. Odkanalizovanie je riešené cez spoločný uličný zberač trativodom , kanalizácia sa pripravuje. Dažďové vody sú odvádzané trativodom do vsakovacej jamy.
Kúrenie bolo zabezpečené krbovou vložkou so vzduchovými rozvodmi. TUV sa pripravuje centrálne zásobníkovým elektrickým bojlerom.
Pivničné priestory slúžili ako sklad piva , prípojka vody a technická miestnosť.
K objektu vedie pevná betónová príjazdová cesta.
Celý objekt je stavebne tesne napojený na miestny Dom kultúry , ktorý je po kompletnej rekonštrukcii a využíva sa rôzne občianske a cirkevné aktivity.
Parkovanie je priamo pred objektom.
Z uvedeného a miestneho prieskumu je tento objekt najvhodnejší pre klienta, ktorý by v ňom mohol vytvoriť podnikateľskú prevádzku rôzneho zamerania pre výrobu , veľkosklad, sídlo firmy . Ako úplne najvhodnejšia sa javí prevádzka typu chránenej dielne a podobne.
Ďaľší zámer by mohol byť prestavať tento objekt, nadstaviť a vytvoriť niekoľko bytových jednotiek pre mladšie ročníky ako štartovacie byty a pre starších občanov na dožitie v tejto lokalite.

Objekt NEMÁ energetický certifikát.
Pre bližšie informácie a obhliadku ma kontaktujte.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1986
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty