Dátum aktualizácie: 19. 09. 2023
Husárska, Košice I - Staré Mesto
Skvelá investičná príležitosť ! Investičná nehnuteľnosť - Husárska Košice
665 000 €

Skvelá investičná príležitosť ! Investičná nehnuteľnosť - Husárska Košice

665 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Bytový dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 1 m2
  Zast. plocha: 200 m2
 • Cena za m2: 665 000 €/m²
  ID inzerátu: 4478672
Na investičnú príležitosť ponúkame v novostavbe skolaudovanú nehnuteľnosť, ktorá pozostáva z piatich bytov :

3 x garsónka a 2 x 2 izbový byt, byty sú umiestnené v jednej časti bytového domu. Každý byt v novostavbe je ponúkaný kompletne zariadený vo vysokom štandarde, súčasťou je luxusný nábytok, exkluzívna kuchynská linka so sporákom a kompletná sanita vrátane práčky.

1 nadzemné podlažie – 1 izbový byt
2 nadzemné podlažie – 2 izbový luxusný byt s terasou a balkónom
3 nadzemné podlažie – 2 x 1 izbový byt
4 nadzemné podlažie – 3 izbový byt vhodný na prenájom pre 4 ľudí

Nehnuteľnosť sa nachádza na Husárskej ulici , na okraji historického centra Košíc, najvýznamnejšia pamiatka Dóm sv. Alžbety je vzdialená 5 minút pešej chôdze, hlavná autobusová a železničná stanica sú vzdialené 10 minút pešej chôdze. Mestský park, multifinkčná aréna so športoviskami sú taktiež v blízkosti. Hneď oproti nehnuteľnosti je situovaný Cassovar Komplex – biznis centrum s kancelárskymi priestormi a Cassovar galéria s množstvom obchodov a služieb, športoviskami a reštauráciami.
V Cassovar Komplexe sa nachádza aj jeden z najväčších zamestnávateľov na Slovensku – Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, ktorý zamestnáva viac ako 3900 ľudí, ktorí vačšinou pochádzajú zo zahraničia, alebo z iných miest Slovenska. Dve minúty pešej chôdze od novostavby sa nachádza Krajský súd v Košiciach s množstvom zamestnancov a Steel aréna – prvá multifunkčná hala na Slovensku. Taktiež jedno z najväčších biznis centier BCK s množstvom obchodných a kancelárskych priestorov.
V tesnej blízkosti sú detské jasle. Súčasťou je spoločný dvor s peknou zeleňou, vhodný na relax, posedenie, či grilovačky. Taktiež je možnosť využitia vinnej pivnice, ktorá je v suteréne nehnuteľnosti.

Atraktívna lokalita v centre Košíc s potenciálom ďalšieho zhodnocovania je zárukou stabilného a dlhodobého výnosu z nájomného. Odborníci sa zhodujú, že najefektívnejšou investíciou z pohľadu cena/výkon sú byty čo najbližšie k centru Košíc s dispozíciou 2 izbový, alebo 1 izbový byt v novostavbe, kde sú náklady na údržbu a opravy minimálne. Investičná nehnuteľnosť Husárska tieto parametre spĺňa, nakoľko je na okraji centra mesta v pešej dostupnosti najväčších biznis centier na Slovensku s množstvom potenciálnych nájomcov, či už na krátkodobý, alebo dlhodobý prenájom.

Celková plocha nehnuteľnosti pozostáva o veľkosti 200,30 m2, terasa o veľkosti 50 m2, balkón o veľkosti 3 m2.
Nehnuteľnosť je skvelá investičná príležitosť s predpokladaným ročným výnosom 5 - 6 % pri dlhodobom nájme a 10 - 15 % pri krátkodobom nájme.

Cena: 665000 Eur

Info na tel.č.: 0919 025 458


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Rok kolaudácie: 2021
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí