REZERVOVANÉ Novostavba 4 izbový rodinný dom „A“ radová zástavba Brunovce
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Brunovce
REZERVOVANÉ!!! Novostavba 4 izbový rodinný dom „A“ radová zástavba Brunovce
Cena dohodou

REZERVOVANÉ!!! Novostavba 4 izbový rodinný dom „A“ radová zástavba Brunovce

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Zast. plocha: 144 m2
  Plocha pozemku: 407 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4478694
Už Vás nebaví bývanie na preplnenom sídlisku v panelových domoch? Hľadáte nové bývanie s rozumným dispozičným riešením a veľkorysým vnútorným priestorom v tichej lokalite, mimo frekventovaného mesta? Tak potom ste tu správne.
Exkluzívne vo 5 STARS Realitnej agentúre Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 125 m2, ktorý je súčasťou radovej zástavby troch rodinných domov v tichej a novovybudovanej ulici v Brunovciach.
V hodnote 4 izbového bytu Vám tu ponúkame určite lepšiu a kvalitnejšiu variantu Vášho nového bývania. Táto novostavba rodinného domu v radovej zástavbe v obci Brunovce v novo vznikajúcej ulici, Vás svojim dispozičným riešením príjemne prekvapí. Okrem veľkorysého vnútorného priestoru Vám priestor okolo domu ponúkne postačujúci priestor pre jašenie Vašich ratolestí, prípadné posedenie a grilovanie v kruhu rodiny, alebo s priateľmi. Celková zastavaná plocha Rodinného domu je 144m2 z toho úžitková plocha je 125m2 na pozemku o rozlohe 407m2.
Dispozičné riešenie:
1. vstupná chodba (zádverie) 4,86 m2,
2. chodba 3,72 m2
3. samostatné WC s umývadlom 1,96 m2
4. obývacia izba s jedálňou a kuchyňou 50,6 m2 (tu sa nachádza predpríprava na krb/krbové kachle a výstup na terasu – dvere s HS portal),
5. izba - spálňa 16,09 m2 s kúpeľnou 2,02 m2 (WC, sprchový kút a umývadlo),
6. izba - 16,1 m2,
7. izba – 16,1 m2,
8. kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, 2x umývadlo a WC - 7,58m2,
9. technická miestnosť - 5,19m2.
10. v podkroví pod sedlovou strechou vám tento dom ponúka ukladací priestor do ktorého vedú podkrovné skladacie schody. V budúcnosti je tu možné vybudovať ďalšiu obytnú miestnosť, prípadne herňu pre deti – 13 m2.
Čím by som Vás mohol ešte zaujať? Výhodou je elektrické podlahové kúrenie ( infrakúrenie, v každej izbe samostatný termostat), ktoré je zárukou nízkych mesačných nákladov.
Ďalej v cene holodomu máte:
1) vydláždenie - prednej časti domu (chodníka ku vstupným dverám do domu),
- dvoch parkovacích státí pre autá,
- terasy v zadnej časti domu.
2) predpríprava na klimatizáciu,
3) predpríprava na vonkajšie žalúzie,
4) oplotenie pozemku zo zadnej a bočných strán pozemku.
Ukončenie výstavby a odovzdanie domu „A“ novému majiteľovi je naplánované na mesiac NOVEMBER 2021.

Ak by Vás zaujímalo ako prebiehala výstavba a aké materiály a postupy boli použité, tak i tu sme nezaháľali a nemáme čo skrývať, nakoľko výstavba je zdokumentovaná fotodokumentáciou. Pýtate sa koľko toto všetko stojí? Pri dnešných cenách nehnuteľnosti v mestách a ich blízkom okolí, kde sa ceny pohybujú v závratných výškach tak túto nehnuteľnosť, ktorá je vzdialená len 10 km od Nového mesta nad Váhom (cca 10min), 10 km od Piešťan (cca 10min) a 4 km od Diaľnice D1 (cca 5min) predávame za 156 990 euro v ponuke holodom. Ak však nechcete márniť svoj čas zháňaním majstrov na dorobenie Vášho vysnívaného bývania do štádia domu na kľuč tak i tu Vám vieme pomôcť. K tomu všetkému Vám ponúkame v cene aj poradenstvo interiérovej dizajnérky. Tak čo myslíte, stojí táto nehnuteľnosť za to? Ak sa chcete dopracovať k odpovedi na túto otázku? Píšte, volajte a dohodneme si stretnutie / prehliadku priamo na mieste. Radi Vás privítame !!!

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:
Poradenstvo úverového špecialistu: V prípade, že využijete bezplatné služby nášho úverového špecialistu, spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o. Vám uhradí náklady za vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Naša realitná kancelária si zakladá na korektnom jednaní s klientom. Spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho je u nás na prvom mieste.
Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: peter.vozar@5starsreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, Legionárska 6434/2, 3 poschodie.
S pozdravom Ing. Peter Vozár - 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2
 • Počet kumbálov: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu