Kaviareň TOMATO na odstúpenie v centre Martina
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2021
Martin
Kaviareň TOMATO na odstúpenie v centre Martina
Cena dohodou

Kaviareň TOMATO na odstúpenie v centre Martina

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Objekt pre obchod
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 180 m2
    Zast. plocha: 180 m2
  • ID inzerátu: 4479784
B10 Vám ponúka kaviareň TOMATO na odstúpenie, v centre mesta Martin


Kaviareň Tomato je jedinečná kaviareň, v ktorej sa prepojuje industriálny štýl s jednoduchosťou.


Máte vášeň v príprave kávy a radi by ste svoje schopnosti ukázali svetu vo vlastnom podnikaní? Máte ideálnu príležitosť sa dostať k moderne zariadenej kaviarni so zabehnutou kaviarenskou klientelou. Kaviareň sa nachádza na Robotníckej ulici v Martine, na ktorej je dostatok parkovacích miest pre pohodlnosť klientely. Táto kaviareň je plne vybavená aj pre prípravu raňajok a dezertov.


Dispozícia kaviarne
Obchodný priestor + obchodné zázemie má výmeru spolu 180 m2, kde je 45 miest na sedenie vo vnútri kaviarne a terasové sedenie 18 miest. V kaviarni Vás uvíta vysoký pohodlný barový pult, za ktorým sa nachádza zasadacia miestnosť pre možné konferencie a stretnutia, ktorý sa dá využiť, ako priestor pre uzavretú spoločnosť, alebo väčšie partie. Po ľavej strane od barového pultu sa nachádza pohodlné sedenie a taktiež aj vstup k toaletám pre dámy a pánov. Na pravej strane od barového pultu sa nachádza industriálne sedenie so vstupom do už spomínanej zasadacej miestnosti a aj vstup do skladu a šatne.


ZARIADENIE:
Prevádzka je plne vybavená, moderný interiér a celé zariadenie, ktoré je na fotografiách, zostáva v kaviarni pre budúceho majiteľa. Predáva sa so zariadením ako sú stoly, stoličky, kreslá, pult, obrazy.
Technologické vybavenie kaviarne:
Elektronika, profesionálny kamerový systém, zvukový systém, internetové pripojenie, počítačový pokladničný systém, svietidlá, vzduchotechnika.
Gastro vybavenie kaviarne:
Kávovar značky FAEMA E61Jubilé A2, frapovač, stolový mixér, chladiace vitríny, chladničky, výrobník ľadu, odsávač pár, umývačka riadov, palacinkovač, hriankovač, váha, gril, poháre, džbány, taniere a pod. Ďalšie vybavenie kaviarne ako aj ostatné informácie Vám môžem poskytnúť priamo na spoločnej obhliadke.


Odporúčanie makléra:
Priestory kaviarne sa nachádzajú priamo pri vstupe do centra mesta a to Vám zaručuje strategickú lokalitu budúceho užívania.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 91533
Cena: dohodou 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty