Bývajte, Podnikajte, Novostavba, 1643 m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 11. 2021
Šance, Moravské Lieskové
Bývajte, Podnikajte, Novostavba, 1643 m2
199 000 €

Bývajte, Podnikajte, Novostavba, 1643 m2

199 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 324 m2
  Zast. plocha: 169 m2
  Plocha pozemku: 1643 m2
 • Cena za m2: 614,20 €/m²
  ID inzerátu: 4480341
Podnikanie či rodinný dom? Alebo ideálne aj oboje ? Tak takáto ponuka sa často nevidí, keďže si môžete vybrať medzi dvoma alternatívami. Tento náš zelený domček sa nachádza v Moravskom Lieskovom- časť Šance- a teda šance na úspech či v podnikaní a bývaní sú tu skutočne rôznorodé. Už spomínaná dedinka sa nachádza len pár metrov od našich Českých bratov, Nové Mesto nad Váhom vzdialené 16,5 km, mesto Trenčín 40km a Bratislava 123 km. Lokácia je dychberúca, ale o tom sa musíte už len presvedčiť sami- čo nám tu osobne chýba je reštaurácia či motorest, ktorý už len čaká na správneho človeka, ktorý si predpripravenú prevádzku vezme do svojich rúk.! Po dlhej ceste pre všetkých šoférov by určite padlo vhod si sadnúť na dobrý obed alebo len tak posedieť pri káve. To nie je know-how, to je fakt! Nehnuteľnosť nachádzajúca sa na pozemku o celkovej výmere 1643 m2, z toho zastavaná plocha je 169m2. Postavené z pálenej tehly, dostavené z kvádrov. Podlahové kúrenie, zavedený plyn, elektrika, vlastná studňa hlboká 38 m, kanalizácia. V spodnej časti domu je kompletne vybavená reštaurácia s barom s kuchyňou, skladové priestory a sociálne zariadenie. Horná časť predstavuje štedrú výmeru a teda aj zaujímavé riešenie- zobytnenie alebo usporiadanie spoločenských akcií. To už necháme na Vás. Bonusík je internetový zosilňovač na streche- to znamená internet zadarmo! Na pozemku sú parkovacie miesta- veď ako by sme len mohli zabudnúť na návštevníkov možno práve Vašej novej prevádzky ! A takisto je tu aj malá drevenička, kde sú tiež všetky inžinierske siete dotiahnuté. Pre podnikateľov stačí prísť s malým kufríkom- celé zariadenie ostáva, pre tých, ktorí tam plánujú bývať, stačí si len rozmyslieť ako by si zobytnili vrchnú časť domu. Nečakajte, volajte a dohodnite si obhliadku s nami na tel. čísle 0949 826 941 alebo e-mail beckova@realholding.sk , tešíme sa na spoluprácu s Vami. Celková cena nehnuteľnosti je 199 000 €,- .

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Terasa: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu