Rodinný dom s administratívnou budovou, opravárenskou dieľňou, Komárno
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2021
Komárno, Komárno
Rodinný dom s administratívnou budovou, opravárenskou dieľňou, Komárno
590 000 €

Rodinný dom s administratívnou budovou, opravárenskou dieľňou, Komárno

590 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4480346
Video link: https://youtu.be/ubIjf2MvObs

Predstavujeme Vám rodinný dom s administratívnou budovou spolu s opravárenskou dielňou pre nákladné vozidlá a rodinným domom na jednom pozemku s rozlohou 1112 m2. Ide o objekt postavený z tehál a zateplený čiernym polystyrénom v energetickej triede B.
Rodinný dom sa nachádza v zadnej časti objektu s prístupom od zadnej cesty. Úžitková plocha je 2 x 205 m2, spolu 410 m2. Prístup je môžný z dvora cez dva vchody. Jeden vchod vedie do spoločnej chodby s administratívnou budovou a dielňou. Druhý priamo do predsiene so schodiskom do podkrovia.
Prízemie rodinného domu tvorí miestnosť cca 80 m2 sektorovo oddelená kuchynská časť, od jedálenskej časti a obývacej časti s kozubom. Pri tejto miestnosti je veľká kúpelňa s dvomi vaňami /jedna je obyčajná a druhá dvojmiestna s masážnými triskami/, sprchovacím kútom a fínskou saunou pre pre 8 až 10 osôb. Ďalšou miestnosťou v tejto časti domu je izba, momentálne zariadená ako detská izba.
Z predsiene sa dostaneme na WC, šatníka a barovej miestnosti s biliardom a kartárskym stolom.
V podkrovnej časti sa nachádzajú okrem kúpeľne ďalšie miestnosti, ktoré slúžia jednak ako hosťovská izba a druhá ako priestranná detská izba. Okná na dome sú hliníkové. Strecha je šindlová a odizolovaná niekoľkými vrstvami, strop je sádrokartonový. Rekonštrukcia bola pred 7 rokmi. Podlahy sú mramorové, keramické a plávajúca podlaha. Kúrenie je zabezpečené kombinovane podlahovým kúrením - vodným, pevným palivom v kozube, z ktorého vedú prieduchy do ostatných izieb a v ktorých sú ventilátory. Teplá voda je zabezpečená jednak plynovým kotlom ako aj elektrickým bojlerom. Žiarivky sú všade LED úsporné.

Vchod do administratívnej budovy a dieľne je priamo z ulice. Administratívna budova má v dolnej časti kanceláriu, za ktorou je kuchyňa a WC. Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné miestnosti, ktoré sú momentálne využívané na bývanie a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Vykurovanie môže byť kombinované v kancelárii je kozub, odkiaľ sú vyvedené prieduchy aj na poschodie. Okná sú plastové. Úžitková plocha budovy je130 m2.
Do dieľne, obytnej časti a na dvor vedie z administratívnej budovy spoločná chodba.

Dielňa má úžitkovú plochu 370 m2. Je prispôsobená na opravu nákladných aj osobných automobilov. Je plne vybavená. Nachádza sa tu vzduchotechnika, kúrenie, odsávanie spalín motorov. Zdvižné vozíky, náhradné diely, miestnosť PHM, denná miestnosť pre zamestnancov, sprcha, záchody, dve obytné miestnosti pre vodičov a všetko potrebné pre riadne fungovanie prepravnej spoločnosti.

Na dvore sa nachádza betónová dlažba a parkovacie miesta pre nákladné a osobné vozidlá. Samostatná studňa a ovocné stromy. Brána do dvora je automatická na diaľkové ovládanie. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom a dvojzónovým poplašným zariadením.Celý objekt je klimatizovaný.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty