Rodinné sídlo na parcele 2353 m2 obec Kostolná Ves okres PRIEVIDZA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Kostolná Ves
Rodinné sídlo na parcele 2353 m2 obec Kostolná Ves okres PRIEVIDZA
Info v RK

Rodinné sídlo na parcele 2353 m2 obec Kostolná Ves okres PRIEVIDZA

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 318 m2
  Plocha pozemku: 2353 m2
 • ID inzerátu: 4480354
Predstavujeme vám jednu z najnovších jedinečných nehnuteľností na predaj.
Elegancia priamo od brány.

Rodinné sídlo za dvoma osobnými bránami poskytuje maximum súkromia a exkluzivity. Rezidencia so všetkou svojou majestátnosťou sa môže pochváliť s pozemkom 2 353 m2, ktorý ponúka bezkonkurenčne životný zážitok. Sídlo bolo postavené na mieru so všetkými prvotriednymi vymoženosťami, ktoré pozdvihujú život a zábavu.

Majitelia mali jasnú predstavu a vytvorili jedinečný interiér, kde sa krása stretáva s funkčnosťou. Ich vášeň k umeniu a móde sa odráža v harmonickom prepojení klasických i moderných prvkov v interiéri. Dokázali, že klasický štýl môže vyzerať krásne s pridaním moderných akcentov, ktorý naberá ľahkosť a modernú eleganciu. Vďaka prvkom v klasickom alebo vintage štýle, interiér získal individuálny charakter. Každý kúsok v celom priestore zaujme svojou konzistenciou a teplom domova. Obzvlášť zimná záhrada s krbom, ktorá dokonale harmonizuje s celým priestorom. Záhrada svojou jedinečnosťou prepája priestor interiéru s exteriérom a dopraje majiteľom nenahraditeľný výhľad počas celého roku.

Celá usadlosť vyžarujúca magický luxus zahŕňa hlavný a hosťovský dom, zimnú záhradu s domácim kinom, 4 krby, 3 kúpeľne, 3 toalety, samostatný šatník s komorou, garáž pre dve autá, vonkajšie a vnútorné parkovacie státie pre viac áut, vlastnú studňu, kryté vonkajšie posedenie s krbom, domácim kinom a so samostatnou kuchynkou.

Relaxačný zážitok si môžete vychutnať vo svojom privátnom saunovom wellnesse s parnou sprchou a oddychovou časťou. Sídlo obklopuje majstrovsky dokonalá záhrada s okrasnou a úžitkovou časťou s dvoma terasami. Je to ďalšie miesto na odpočinok ďaleko od mestského zhonu. Nábytok a dekorácie v záhrade sú prítomné, ale nie však dominantné. Stromy, kríky a kvetinové záhony sú navrhnuté tak, aby každý kút rozžiarili svojou krásou. Diskrétne doplnky, ktoré sa prevažne skrývajú medzi rastlinami a stromami dokonale zapadajú do celého konceptu záhrady a dodávajú tak anglickú eleganciu. Výnimočný vonkajší priestor je vyhradený pre krytý bazén s morskou vodou, solárnou sprchou a terasou, z ktorého sa otvára ničím nerušený výhľad na záhradu.

Po západe slnka tu deň nekončí, práve naopak. Naskytne sa vám magický pohľad na celú usadlosť, ktorá vám poskytne nenapodobiteľný životný zážitok. Romantický večer pri sviečkach, vysvietené sídlo, horiace krby či osvetlený bazén dokonale tvoria kulisu vysnívaného bývania.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2013
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
 • Rok kolaudácie: 2013
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1

Doplnková informácia

Dohoda podľa potreby na tel. čísle 0905 960 984

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty