ZACHOVALÝ RODINNÝ DOM BOJNICE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2021
Bojnice
ZACHOVALÝ RODINNÝ DOM BOJNICE
179 990 €

ZACHOVALÝ RODINNÝ DOM BOJNICE

179 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 725 m2
 • Cena za m2: 899,95 €/m²
  ID inzerátu: 4481897
Radi by ste kúpili dom v Bojniciach s pekným rovinatým pozemkom a v pôvodnom stave?

Vaša Realitná vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom a zachovalom stave na rovinatom pozemku v zastavanej časti mesta Bojnice.
LOKALITA:
je veľmi atraktívna a to z viacerých dôvodov. Ponúka pešiu dostupnosť do centra mesta Bojnice, do lesa, do potravín, škola, škôlka, zdravotné stredisko spolu s lekárňou, zástavka MHD a mnoho ďalšieho.
DOM:
je kompletne podpivničený dvojpodlažný a postavený na pozemku o rozlohe cca 725m2. Zastavaná plocha domu je 102m2, čo predstavuje cca 200m2 úžitkovej plochy domu. Nehnuteľnosť tvorí vstupná chodba so vstupom do WC a na schodisko do pivnice a schodisko do podkrovia. Ďalej sa z chodby ide do kuchyne a ďalších dvoch izieb. Podkrovie tvoria ďalšie dve izby a odkladací priestor. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a bonusom je vlastná vŕtaná studňa s dostatkom vody na polievanie alebo iné využitie.
VÝHODY:
TOP LOKALITA, ROVINATÝ VEĽKÝ POZEMOK

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná + , Bojnická cesta 4, Prievidza.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu