SVOBODA WILLIAMS I Rodinný dom z 19. storočia, Staré Mesto
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I Rodinný dom z 19. storočia, Staré Mesto
3 400 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I Rodinný dom z 19. storočia, Staré Mesto

3 400 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1128 m2
  Plocha pozemku: 1053 m2
 • Cena za m2: 3 014,18 €/m²
  ID inzerátu: 4482497
Výnimočný objekt trojpodlažnej historickej budovy postavený v neskorosecesnom slohu z 19. storočia ponúka bývanie v žiadanej lokalite v Starom Meste na Palisádoch.

Prízemie historickej budovy je prepojené s novšou prístavbou vstupnou halou s recepciou a vnútornou fontánou. Historická časť budovy obsahuje štyri samostatné miestnosti, kuchynku, toaletu, prízemie prístavby disponuje dvoma kanceláriami, archívmi, skladom a veľkou garážou pre štyri autá.
Prvé poschodie historickej časti budovy disponuje piatimi kanceláriami, kuchynkou a dvoma toaletami. V prístavbe sa nachádza 7 miestností, 3x archív, kuchynka a dve toalety.
Na druhom poschodí historickej budovy nájdeme šesť miestností s dvoma toaletami. Podkrovie historickej budovy disponuje veľkým open space-om o výmere 93 m2 s prechodom do dvoch miestností, kuchynka a dve toalety.

Vybavenie zahŕňa laminátové podlahy, hliníkové okná, klimatizácie Toshiba, drevené interiérové dvere, kotol značky Buderus, vzduchotechniku.

Lokalita Palisád je obľúbená pre svoju výhodnú polohu, ktorá tvorí spojnicu Prezidentského paláca a Bratislavského hradu. V pešej dostupnosti nájdeme taktiež pamätník Slavín a množstvo ambasád. Ďalšou výhodou je blízkosť Horského parku, obchodov a služieb, ako aj vynikajúca dopravná i pešia dostupnosť do centra.

Celková výmera historickej budovy je 748 m2 a výmera dvojpodlažnej prístavby s garážou je 380 m2, spolu 1128 m2 úžitkovej plochy. K budovám prináleží pozemok o rozlohe 1053 m2.

https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/40252-stare-mesto
ID 40252
--
An exceptional building of a three-storey historic building built in the late Art Nouveau style from the 19th century offers housing in a desirable location in the Old Town of Palisády.

The ground floor of the historic building is connected to the newer extension by an entrance hall with a reception and an internal fountain. The historical part of the building contains four separate rooms, a kitchen, a toilet, the ground floor of the extension has two offices, archives, a warehouse and a large garage for four cars.
The first floor of the historic part of the building has five offices, a kitchen and two toilets. The annex has 7 rooms, 3 archives, kitchen and two toilets.
On the second floor of the historic building we find six rooms with two toilets. The attic of the historic building has a large open space with an area of ​​93 m2 with a transition to two rooms, kitchen and two toilets.

The equipment includes laminate floors, aluminum windows, Toshiba air conditioners, wooden interior doors, Buderus boiler, HVAC system.

The location of Palisád is popular for its convenient location, which forms a link between the Presidential Palace and Bratislava Castle. The Slavín monument and a number of embassies are also within walking distance. Another advantage is the proximity of the Mountain Park, shops and services, as well as excellent transport and walking distance to the center.

The total area of ​​the historic building is 748 m2 and the area of ​​the two-storey extension with a garage is 380 m2, a total of 1128 m2 of usable area. The buildings include land with an area of ​​1053 m2.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/houses/detail/40252-stare-mesto
ID 40252

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (112)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty