4 izb. rodinné domy v Lubine - s nádherným výhľadom a veľkým pozemkom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2021
Stará Turá
4 izb. rodinné domy v Lubine - s nádherným výhľadom a veľkým pozemkom
212 000 €

4 izb. rodinné domy v Lubine - s nádherným výhľadom a veľkým pozemkom

212 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 137 m2
  Zast. plocha: 164 m2
  Plocha pozemku: 814 m2
 • Cena za m2: 1 547,45 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4483073
Rodinný dom typu ZUZKA je samostatne stojaci, s garážou a má úžitkovú plochu 137 m2. Dominuje mu veľká obývačka s kuchyňou z ktorej vedú trojmetrové posuvné dvere na terasu s rozlohou 24 m2. Odtiaľ poskytuje nádherné výhľady na dedinu a okolité hory.

Vstup je prekrytý a dispozícia interiéru je riešená efektívne - z centrálnej chodby sa vstupuje do obytných izieb, kúpeľne, samostatného WC a do garáže. Ďalšie WC sa nachádza aj kúpeľni.
Dom je prevedený ako nízkoenergetický. Napojený je na obecný vodovod a kanalizáciu s čističkou, ktorá slúži pre celú novovybudovanú lokalitu.

Elektrická prípojka je na 230 aj 380 voltov. Podlahové vykurovanie zabezpečuje tepelné čerpadlo, telekomunikačné spojenie je prostredníctvom optickej prípojky.

Cena je uvedená za výstavbu projektu ZUZKA do fázy holodomu na pozemku 814 m2.
Na výber sú rozlohy pozemkov 814, 888 a 1042 m2.

V obci Lubina, ktorá sa nachádza v krásnom prostredí Bielych Karpát pod vrchom Javorina, môžete mať moderný dom postavený doslova do pár mesiacov, ktorý naplní Vaše predstavy o zdravom a pohodlnom rodinnom bývaní v lone prírody, zároveň s blízkou občianskou vybavenosťou.

Do škôlky, školy a športového areálu to budete mať na pár krokov. Dostupnosť ďalších obchodov, služieb či úradov je len 5 minút autom v Starej Turej, 10 minút v Novom Meste nad Váhom. Keďže obec Lubina je 12 minút od diaľnice D1, návšteva z Bratislavy bude u Vás za 1 hodinu 15 minút, z Piešťan alebo Trenčína len za pol hodinku.

Vybrať si môžete celkovo z 26 rodinných domov, v štyroch typoch s rôznymi úžitkovými výmerami od 128 m2 až do 154 m2 vrátane garáže. Pozemky majú veľkosť od 450 m2 až po 1042 m2, takže všetky poskytnú dostatočné súkromie a aj priestoru pre terasu, záhradku či hranie sa Vašich detí. Nové domy sú situované do krátkych ulíc s chodníkmi v lokalite Oholín. Ulice sú odstupňované v mierne svahovitom teréne, ktorý poskytuje krásne výhľady na okolité lúky a kopce. Celú ponuku si môžete pozrieť na stránke www.ipjavorina.sk

Kontakt:
Vladimír Gábor, 0903 618 307, gabor@riesimebyvanie.sk
Gabriela Likavská, 0903 776 670, likavska@riesimebyvanie.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Rok kolaudácie: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu