Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Okoličná na Ostrove
Na predaj rodinný dom v Okoličnej na Ostrove
24 000 €

Na predaj rodinný dom v Okoličnej na Ostrove

24 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 935 m2
 • Cena za m2: 25,67 €/m²
  ID inzerátu: 4483432
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v tichej časti obce Okoličná na Ostrove.Dispozične pozostáva dom z 2 izieb, kuchyne, verandy a miestnosti, kde by sa dala vytvoriť kúpeľňa s WC s úžitkovou plochou 64 m2, nakoľko v dome nie je sociálna miestnosť. Zároveň je vedľa domu prístavba, kde by sa prepojením mohla vytvoriť tretia izba, resp. by slúžila ako samostatná hosťovská izba o výmere 12 m2. Vyžaduje si rekonštrukciu a zavedenie inžinierskych sietí obecnej vody, prípadne plynu / obe sú pri pozemku / a tak isto žumpy na odvedenie splaškových vôd. Svojim rozložením však ide o veľmi zaujímavú nehnuteľnosť, nakoľko sú tu 2 takmer identické priestrannejšie izby, pekná presklená vstupná veranda a klasické vidiecke okná s dverami. Dom je vhodný či už na trvalé bývanie alebo ako víkendová chata, neďaleko je krásna príroda Veľkolélskeho ostrova a tečie Dunaj.Pozemok je vo výmere 935 m2, čím poskytuje dostatok priestoru na realizáciu či už pestovania zeleniny / ovocia alebo oddychu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty