Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 01. 2022
Štefánikova, Ivanka pri Dunaji
Veľmi pekný RD 4 izby, záhrada, vínna pivnica, terasa, bazén, trampolína...
1 000 €/mes.

Veľmi pekný RD 4 izby, záhrada, vínna pivnica, terasa, bazén, trampolína...

1 000 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 6,67 €/m²/mes.
  Energie: 250 €/mesiac
  ID inzerátu: 4484079
Dáme do prenájmu samostatnú časť pekného rodinného domu v Ivanke pri Dunaji s veľmi dobrou pocitovou atmosférou, s krásnou záhradou s parkovou úpravou. Rodinný dom je vo veľmi dobrom štandarde, čistučký, rekonštruovaný a 100% udržiavaný s výbornou dispozíciou, prízemný - veľká presvetlená obývacia miestnosť s krbom, jedálňou a kuchyňou so vstupom na terasu a do záhrady, komora, zádverie s wc, 3 samostatné spálne, hala, kúpeľňa vaňa + wc + bidet, v suteréne spoločenská miestnosť s vínnou pivničkou a krbovými kachlami, šatníky, práčovňa, sklad, sprcha. Na pozemku je prístrešok pre 2 autá + možné parkovanie pred domom. Záhrada je členená na prednú časť, kde je terasa, okrasné dreviny, stabilná trampolína, časť s kruhovým letným bazénom, altánok, zeleninový skleník, dreváreň a zadná otvorená časť záhrady s trávnatou plochou. RD je klimatizovaný a čiastočne zariadený. Vysokorýchlostný internet a TV (optika) ako aj vonkajšia pravidelná údržba záhrady je v cene. Preferuje sa stabilný a dlhodobý nájom, rodina, max 4 osoby. Cena 1000,- €/mes. + 250 €/mes. Zálohy za energie . Viac info a obhliadky: 0905 814 463

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty