AG REALITY I na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome na Figovej ul. už skolaudovaný, hneď k nasťah
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Jabloňová, Miloslavov
AG REALITY I na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome na Figovej ul. už skolaudovaný, hneď k nasťah
217 000 €

AG REALITY I na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome na Figovej ul. už skolaudovaný, hneď k nasťah

217 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 97 m2
  Zast. plocha: 133 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 2 237,11 €/m²
  ID inzerátu: 4484400
AG REALITY I na predaj 4-izbový mezonetový rodinný dom v dvojdome na Figovej ulici v novej časti Miloslavova- Vínna Alej , hneď v tesnej blízkosti nákupného centra.


Potrebujete hneď bývať? Ponúkame Vám možnosť hneď sa nasťahovať do už skolaudovaného veľmi účelne riešeného 4-izbového poschodového domu v dvojdome, ktorý je už vyhotovený v prevedení  štandard. Na prízemí domu je dlažba a na schodoch a na poschodí je laminátová podlaha, okrem kúpeľne, kde je položená atratívna veľkoformátová dlažba s dekorom mramoru. Stačí si dať dorobiť kuchynskú linku a môžete bývať.


Tento projekt dvojdomov sa nachádza smerom naľavo za kultúrnym domom, v novej časti Miloslavova - Vínna Alej. Ozaj napešo to budete mať všade, či už na zastávku autobusu, na poštu, na veľké ihrisko, do škôlky alebo do nákupného centra.


Jedná sa o priestranný, veľmi pekne riešený 4-izbový rodinný  dom, v žiadanom architektonickom dizajne s rovnou strechou na 3 árovom pozemku. Upúta aj náročnejších klientov, ktorí hľadajú to pravé miesto pre svoju rodinu, kde sa budú skutočne cítiť ako doma.

Predná stena rodinného domu je osadená  šedým tehličkovým dekorom, ktorý zvýrazní fasádu domu. Vstupná priestranná chodba , kde je miesto aj na vešiakovú zostavu, prípadne komodu, zrkadlo , pokračuje veľmi zaujímavým a účelným členením domu do dennej časti. Naľavo je vstup do samostatnej  toalety, Potom sa pred nami otvorí veľký vzdušný priestor obývacej izby voľne prepojený s kuchyňou a jedálenským kútom. V rohu pri kuchynskom kúte je aj samostatná špajza, dosť priestranná napríklad aj na umiestnenie regálov, prípadne aj chladničky. Z obývacej izby je východ na krásnu veľkú terasu cez francúzske okno. Terasa je orientovaná na JZ, a preto si tu naplno môžete vychutnávať slniečko. Na pozemku je dostatok miesta aj na výstavbu bazéna, záhradného domčeka a realizáciu záhrady.  Pod schodami je technická miestnosť , miesto pre zásobník vody, priestor na pračku a sušičku a ďalší úložný priestor.


Po točitých schodoch s kovaným zábradlím sa dostaneme do nočnej časti domu na poschodie. Napravo je krásna ,moderná a veľká kúpeľna s vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a veľkým umývadlom. Vedľa klúpeľne je rodičovská spálňa s priestorom na vstavaný šatník. Na konci chodby su ďalšie dve samostatné izby. Spálňa má francúzske okno so zaslepeným balkónom. Dom sa predáva v stave  ŠTANDARD (205.000,- eur HOLODOM + štandar -12.000,- eur)  za cenu 217 000 € , ktorý zahŕňa: sanitu, vaňu, sprchovací kút, batérie, interiérové dvere, dlažbu a obklady, laminátové podlahy, lišty, zástrčky, vypínače, zásobník vody, oplotenie pozemku z troch strán, zámkova dlažba na parkovacie miesto pre 2 autá . 


V tejto cene je už aj vlastná studňa priamo na pozemku.


Dom má svoju vlastnú záhradu o výmere od 300 m2 orientovanú na JZ.

Pozemok je oplotený z 3 strán  betóvými panelmi a z prednej strany je otvorený vstup na parkovisko pre dve autá.Úžitková plocha domu :

1N.P : PREDSIEŇ : 5,22 m2

komora: 1,98 m2 

WC : 1,72 m2


schody: 5,40 m2

obývačka s kuchyňou: 35,99 m2

 


2. NP:

chodba: 3,25 m2

kúpeľňa: 8,33 m2

detská izba: 11,61 m2

detská izba: 11,11m2

spáľňa: 11,61  m2

Spolu: 96,22 m2

+

Terasa : 

Technické riešenie: tehlová konštrukcia 30cm so zateplením EPS 15cm, rovná strecha-väzníkový krov, strešná fólia, okapový chodník, kvalitné elektrické podlahové kúrenie a veľký zásobník vody, ktorý postačuej aj pre viacčlennú rodinu, plastové  trojkomorové okná GEALAN,  fasáda domu, zásuvky a vypínače v celom dome, všetky siete- elektrika, voda, optika T-COM, možnosť studne, vybetónovaná terasa domu po celej dĺžke zo zadnej časti, oplotenie z troch strán do výšky 180 cm z betónových dielov ,dlažba pre 2 parkovacie miesta pred domom, chodník okolo domu a ďalšie.


Ukončenie výstavby:  dom je už skolaudovaný a je pripravený na nasťahovanie v dokončenom stave štandard .Dedinka Miloslavov je od Bratislavy vzdialená 15 km, rýchla dostupnosť je zabezpečená vlakom (RegioJet)a,j autobusom, alebo autom cez Vinohradnícku alebo zadnou cestou cez Studené a aj rýchlostnou cestou R7, ktorá je už otvorená a využívaná a výrazne skrátila cestu do Bratislavy. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť – kultúrny dom, škôlka, pošta, napešo je autobusová zastávka a len pár km je základná škola, dve škôlky, potraviny, kaderníctvo, kozmetika, lekár pre dospelých, detské plavecké jasličky, ihrisko, kostol, úrad, lekáreň


V prípade záujmu prosím kontaktujte AG reality:

realitný maklér: Dagmar Fuseková - 0948 624 470

email: dagmar. d.fusekova@gmail.comUverejnené fotografie a textácia inzerátu k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom AG reality & finance, s.r.o Všetky práva vyhradené.PONÚKAME KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS

- komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! ( realizované skúsenými poradcami s dlhoročnou bankovou praxou )- problematika prevodu nehnuteľností

- problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.)

- daňová problematika (daň z nehnuteľností)

- obhliadky nehnuteľnostíKOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS

- vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy

- vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv

- vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru

- vypracovanie Dodatkov k zmluvám

- vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva

- vypracovanie Plnomocenstiev

- yypracovanie odovzdávacieho protokolĎalšie:

Poradenstvo FENG SHUI


 

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Na pozemku - Studňa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu