Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 01. 2022
Ivanka pri Nitre
Predaj exkluzívneho rodinného domu
290 000 €

Predaj exkluzívneho rodinného domu

290 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Plocha pozemku: 1764 m2
  • Cena za m2: 164,40 €/m²
    ID inzerátu: 4486347
Popis nehnuteľnosti:
Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v obci Ivanka pri Nitre, ktorá je vzdialená od krajského mesta Nitra cca 5 km. Dom bol postavený v kombinácii tehla + Ytong na priestrannom pozemku s výmerou 1764 m2, na ktorom sa nachádza okrasná a úžitková časť a jazierko s rozmermi 10 x 5 m, hĺbka 1,6 m, s možnosťou využitia na kúpanie, ktoré je napojené na vlastnú studňu. Dom má tri podlažia, dispozičné riešenie: v suteréne s výmerou 291 m2 sa nachádza 2 x garáž, spoločenská miestnosť, sauna, biliard, fitness, práčovňa, kotolňa, špajza, zadný východ. Na prízemí s výmerou 241 m2 je vstupná hala, schodisko do podkrovia, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, 4 izby, kúpeľňa, WC, výstup na terasu s vonkajším sedením s rozlohou 51 m2. Podkrovie pripravené na zobytnenie. IS: elektrická energia, plyn, obecná voda (prípojka), kanalizácia a studňa. Nový krov, strešná krytina Bramac, zateplenie 10 cm polystyrén. Kúrenie podlahové, v obývacej izbe krb, v suteréne radiátory. Plastové okná, na podlahe uložená keramická dlažba v kombinácii s plávajúcou podlahou. Oplotený pozemok, vstupná brána s elektrickým ovládaním. Vzhľadom na priestrannosť rodinného domu je po úpravách možné využitie na ubytovacie zariadenie, penzión atď. Bližšie informácie a dohodnutie obhliadky nehnuteľnosti na tel.č. 0915 88 55 22
RK prosím nevolať...

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo