2-IZBOVÝ ŠTARTOVACÍ BYT S BALKÓNOM - NOVOSTAVBA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2021
Závodná, Bratislava II - Podunajské Biskupice
2-IZBOVÝ ŠTARTOVACÍ BYT S BALKÓNOM - NOVOSTAVBA
64 834 €

2-IZBOVÝ ŠTARTOVACÍ BYT S BALKÓNOM - NOVOSTAVBA

64 834 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 30 m2
 • Cena za m2: 2 161,13 €/m²
  ID inzerátu: 4487224
Ponúkame na predaj niekoľko typov štartovacích bytov - apartmánov v apartmánovom dome v Podunajských Biskupiciach na Závodnej ulici. Apartmány sa predávajú dokončené do štandardu, vrátane plávajúcich podláh, obkladov, dlažieb, sanity, ale je možné odkúpiť ich aj vo fáze holobytu a dokončiť do štandardu svojpomocne.


Skolaudované budú ako apartmán, resp. štúdio.Na liste vlastníctva sú apartmány vedené ako nebytový priestor s možnosťou bývania, majú všetky atribúty štandardného nízkorozpočtového bytu a predstavujú ideálnu variantu štartovacieho bývania pre mladých alebo skvelú investičnú príležitosť, ak chcete uložiť peniaze do nehnuteľnosti a prenajímať ju. Apartmánový dom sa práve rekonštruuje, kolaudácia nebytových priestorov a dokončenie budovy vrátane novej fasády je plánované na august 2021. Apartmány môžu slúžiť aj ako kancelárie alebo sídlo firmy.


Ponúkaný apartmán má výmeru 29,47m2+ balkón 4m2. Cena bytu vo fáze holobyt je 64 834,- EUR. Cena štandardu predstavuje 200,- EUR/m2, v tomto prípade je cena bytu 70 720,- EUR.V ponuke sú rôzne typy apartmánov. Nižšie uvedené ceny sú vo variante dokončenia bytu do štandardu. V prípade záujmu o kúpu apartmánu vo fáze holodom sa cena zníži o 200,- EUR/m2.


1. NADZEMNÉ PODLAŽIE


Apartmán 1_1.A : 2-izbový, úžitková plocha 40,02 m2 , bez balkóna, v cene : 88.050 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne a samostatnej toalety, s priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby, z ktorej je vstup do šatníka.


Apartmán 2_1B : 2-izbový, úžitková plocha 40,08 m2 , bez balkóna, v cene : 88.180 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s toaletou, s priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 3_1.C : 3-izbový, úžitková plocha 48,67, bez balkóna, v cene : 107.080,- EUR

Dispozícia: Priestranná predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do dvoch samostatných izieb.


Apartmán 4_1.D : 2-izbový, úžitková plocha 29,20 bez balkóna, v cene : 64.240,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


2. NADZEMNÉ PODLAŽIE


Apartmán 1_2.A : 2-izbový, úžitková plocha 27,29 m2 , bez balkóna, v cene : 60.040 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 2_2.B : 2-izbový, úžitková plocha 33,45 m2 , bez balkóna, v cene : 73.590 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 3_2.CD : 2-izbový, úžitková plocha 42,27 m2 , s balkónom, v cene : 101.450 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne, WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup na balkón na druhej strane chodby vstup do samostatnej izby a šatníka.


Apartmán 5_2E: 2-izbový, úžitková plocha 33,82 m2 s balkónom, v cene : 81.200,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností.


Apartmán 6_2F: 2-izbový, úžitková plocha 29,47 m2 s balkónom, v cene : 70.730,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností.


3. NADZEMNÉ PODLAŽIE


Apartmán 1_3A : 2-izbový, úžitková plocha 33,6 m2 , bez balkóna, v cene : 73,920,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s toaletou a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 2_3B : 2-izbový, úžitková plocha 39,71 m2 , bez balkóna, v cene : 87.370,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s toaletou a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Pri kuchyni je praktická špajza.


Apartmán 5_3E 2-izbový, úžitková plocha 23,57 s balkónom, v cene : 56.570,- EUR

Dispozícia: Predsieň s priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou. Pri kuchyni vstup do kúpeľne s toaletou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností.Apartmán 5_3F 2-izbový, úžitková plocha 28,98 s balkónom, v cene : 69.560,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností
Lokalita postupne prechádza transformáciou na obytnú zónu. Priamo pred apartmánovým domom je detské ihrisko, v pešej dostupnosti sa nachádza Kaufland, DM drogéria, kaviareň a mnoho ďalších obchodov. Dopravná infraštruktúra je bohatá či už smerom cez Podunajské Biskupice alebo cez Slovnaft. Podunajské Biskupice poskytujú kompletnú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, pošta, lekáreň, reštaurácie a kaviarne.Ak Vás ponuka zaujala, radi Vás nehnuteľnosťami prevedieme a určite si vyberiete typ, ktorý je pre Vás najvhodnejší.


K cene bude pripočítaná provízia RK za vypracovanie zmlúv a právny servis vo výške 3.000,- EUR.

Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.Kanceláriu ACCENT REAL nájdete na Drieňovej ul. 34, Kontaktovať nás môžete aj na tel.č.: 0905 796 171 alebo emailom na: gramblickova@accentreal.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Kvádrová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu