Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Kremencová, Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Bývajte v rodinnom dome - veľký 2 i byt, balkón, vlastné kúrenie, parkovanie v cene
187 000 €

Bývajte v rodinnom dome - veľký 2 i byt, balkón, vlastné kúrenie, parkovanie v cene

187 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 55,5 m2
 • Cena za m2: 3 369,37 €/m²
  ID inzerátu: 4487663
POPIS
Na predaj veľký 2 izbový tehlový byt v rodinnom dome s 3 byt. jednotkami. Byt o výmere 55,5 m2 + balkón o výmere 4,87 m2 sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží s vlastným schodiskom. Byt sa predáva v štádiu štandard s kompletnou sanitou, sprchovacím kútom, podlahami, interiérovými dverami, laminátovými parketami, vlastným elektrickým podlahovým kúrením ako aj kotlom na ohrev vody. Možnosť kúpy bytu aj cez hypotekárny úver - znalecký posudok už máme k dispozícii. K bytu prináleží 1 parkovacie státie už v cene. Možnosť dokúpenia pivničnej kobky v hodnote 3.000,- EUR.

OKOLIE
Lokalita Devínska Nová Ves – Kremencová ulica Vás zaujme svojou tichou lokalitou, úzko spätou s prírodou (neďalekým lesom ale aj rybníkom) alebo aj perfektným napojením na centrum Bratislavy. Ďalšou výhodou tejto lokality je i výborná občianska vybavenosť, a to okrem obchodov sa v blízkosti nachádza nákupné centrum Glavica (LIDL a TESCO) ale aj Bory Mall s komplet značkovými obchodmi či kinom alebo nemocnicou. Ďalej sú to aj rôzne základné školy, materské škôlky ale aj najväčší zamestnávateľ Volkswagen sa nachádza v blízkosti. Okrem nakupovania je možné využiť umiestnenie rodinného domu v lokalite Kremencová ulica pre jeho obyvateľov aj pre športové vyžitie ako sú turistické trasy - ku hradu Devín či k chránenej oblasť Sandberg ale aj cyklistické, či korčuliarske trasy popri rieke Morava. V tesnej blízkosti domu sa nachádza zastávka MHD ale aj vlaková stanica, či hotel.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 2
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu