x REZERVOVANÝ x Starší 3-izbový dom vo veľmi dobrom stave, pozemok 1315 m2, obec Báč (5 km od Šamorí
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 11. 2021
Báč, Šamorín
x REZERVOVANÝ x Starší 3-izbový dom vo veľmi dobrom stave, pozemok 1315 m2, obec Báč (5 km od Šamorí
147 000 €

x REZERVOVANÝ x Starší 3-izbový dom vo veľmi dobrom stave, pozemok 1315 m2, obec Báč (5 km od Šamorí

147 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 78 m2
  Plocha pozemku: 1315 m2
 • Cena za m2: 1 884,62 €/m²
  ID inzerátu: 4489191
Ponúkame Vám na predaj starší 3-izbový rodinný dom s krásnym pozemkom v obci Báč vzdialenej len 5 km od Šamorína a 18 km od Dunajskej Stredy s potenciálom výstavby nového rodinného domu na konci pozemku.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 78 m2 + pivnica 25,5 m2 a podkrovím 88 m2 stojí na rozľahlom pozemku o výmere 1315 m2. Súčasťou domu je i murovaný sklad z ktorého sa vychádza do podkrovia a menšia miestnosť - prístavba (cca 8 m2). Na pozemku je aj pár ovocných stromov (marhuľa, jabloň, hruška, čerešňa) a pre milovníkov tradičného dedinského života aj gazdovský dvor s kurínom, chlievom, senníkom, stajňou a výbehom pre poníka. V prípade, že by klient nemal o gazdovstvo záujem, je možné sa s majiteľom dohodnúť na odstránení stavieb a výbehov a vyčistení pozemku.

Rodinný dom je tehlový (30 cm), bol postavený cca v roku 1970. Pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza doprava do prechodnej obývačky a spálne, po ľavej strane je kuchyňa s prechodom do detskej izby a do špajze, z ktorej sa schádza dole do priestrannej pivnice, kde je umiestnená nová narážaná 17 m studňa, nový elektrický bojler na ohrev vody a cca 4 ročný plynový kotol zabezpečujúci kúrenie v dome. Zo vstupnej chodby sa taktiež vchádza do novej, modernej, kompletne prerobenej kúpeľne so sprchovacím kútom, oddeleným WC a umývadlom. V obývacej izbe je predpríprava na krb alebo piecku.

Nad celým domom je plne pochôdzne podkrovie s potenciálom zobytnenia. Okná v dome sú pôvodné.

V dome sú zavedené všetky inžinierske siete (obecná voda, elektrina, plyn, studňa). Rozvodová skriňa na elektrinu bola menená, rovnako aj kananalizačné rúry.

Obec Báč leží na západnej časti Žitného ostrova. Len 1,4 km vzdialená hrádza je ideálnym miestom pre relax, jazdu na bicykli, prechádzky či vodné športy. Obec disponuje dobrou občianskou vybavenosťou: škôlka, ZŠ 1. stupeň, autobusové spojenie smer BA aj DS, kompa je vzdialená 3 km, potraviny, lekár, zubár, pošta, profesionálny golfový areál GC Welten s hotelom a reštauráciou...

Našim klientom vieme ponúknuť bezpečné financovanie nehnuteľnosti cez špičkového hypotekárneho špecialistu, s ktorým naša spoločnosť úspešne spolupracuje už niekoľko rokov.

V prípade záujmu o bezpečnú obhliadku s dodržiavaním hygienických a bezpečnostných opatrení alebo o bližšie informácie som Vám kedykoľvek k dispozícii.


Kontakt:
Petra Pilátová, 0907 111 333, pilatova@centrum-realit.sk

HĽADÁTE NEHNUTEĽNOSŤ NA MIERU? OBJAVTE NOVÚ VÝNIMOČNÚ SLUŽBU
REALITNYMAKLERKUPUJUCEHO.SK

CENTRUM REALÍT Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.
Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.
Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1970
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Priechodná izba: Áno
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty