Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 11. 2021
Díčova, Piešťany
XPROPERTY - na predaj budova s reštauráciou v Piešťanoch
238 000 €

XPROPERTY - na predaj budova s reštauráciou v Piešťanoch

238 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Reštaurácia
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 177 m2
  • Cena za m2: 1 344,63 €/m²
    ID inzerátu: 4490840
XPROPERTY Vám ponúka na predaj bývalú prevádzku /reštaurácia, piváreň/ MAGURA v meste Piešťany, ktorá sa nachádza na križovatke ulíc Díčova a Štefánikova, v blízkom dosahu centra mesta.

Úžitková plocha budovy je 177 m2, celková rozloha je cca 197 m2 /súterénové podlažie, vyvýšené nadzemné podlažie/. Výmera pozemku, na ktorom sa nachádza budova je 239 m2.

Budova bola skolaudovaná v roku 1992, v nedávnom období prešla budova kompletnou rekonštrukciou /nová strecha, fasáda, plastové okná, nové rozvody vody, plynu, elektriky/. Vnútorné vybavenie budovy zodpovedá jej účelu. Vnútri sa nachádza reštauračné zariadenie, ktoré pozostáva z veľkej časti z dreveného nábytku /stoly, stoličky, boxy, obslužný pult, bar/. Dominantou zariadenia je vstavaný krb. Samotná kuchyňa je moderná spĺňajúca náročné požiadavky na prevádzku reštaurácie, pre komfortnejšiu obsluhu personálu majiteľ zabudoval do budovy jedálenský výťah. Budova má klimatizáciu ako aj vzduchotechniku, čo v ktoromkoľvek ročnom období spríjemňuje pobyt zákazníkov pri návšteve reštaurácie.

Prevádzka má k dispozícii pre zákazníkov aj vonkajšiu terasu so zámkovou dlažbou okolo celej budovy.

Zásobovanie prevádzky je komfortne vyriešené zo zadnej strany budovy, kde je samostatný prístup.

Kúrenie budovy /prevádzky/ je zabezpečené teplovodnými rozvodmi prostredníctvom plynového kotla. Ohrev TÚV je zabezpečený cez zásobníkové ohrievače kombinované s ústredným kúrením.

Samotná budova má širšie podnikateľské využitie, záleží len na novom majiteľovi, aký zámer si zvolí /reštaurácia, bar, výroba studenej kuchyne, pizzéria, atď./. Budova má strategickú polohu pre severnú časť mesta Piešťany, kde si za svoje obdobie našla množstvo stálych zákazníkov.

V cene je zahrnutá provízia sprostredkovateľa, realitné a právne poradenstvo, vykonanie obhliadky, vyhotovenie kúpnej zmluvy, návrh na vklad, správny poplatok /poplatok za normálny vklad/.

Cena: 238.000,-EUR

Pre bližšie informácie alebo dohodnutie obhliadky kontaktovať:

tel.č.: 0948 069 055, 0905 963 381

e-mail: office@xproperty.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty